Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Izturīgi vārti garāžai – ne tikai drošībai, bet arī komfortam un estētikai

Garāža ir ļoti praktisks un noderīgs papildinājums mājoklim, kuru novērtē ikviens, jo skaidrs, ka garāžu izmanto ne tikai auto novietošanai, bet arī dažādu saimniecības piederumu, sporta inventāra un citu lietu, kurām mājās nav vietas, uzglabāšanai. Neatkarīgi no tā, vai garāža ir iekļauta mājas kopējā konstrukcijā vai ir kā atsevišķa ēka, būtiski parūpēties par tās drošību, jo tajā taču atrodas tik daudz vērtīgu lietu.

Viens no svarīgākajiem elementiem drošībai ir izturīgi un parocīgi garāžas vārti. Pareizi piemeklēti vārti ne tikai gādā par garāžas un tajā esošo mantu drošību, bet arī kļūst par būtisku daļu no īpašuma kopējās estētikas.

Kādus vārtus garāžai izvēlēties?

Garāžu iespējams aprīkot ar veramajiem vai paceļamajiem vārtiem. Katram no šiem veidiem ir savas priekšrocības un ērtības. Par to, kurš variants piemērotāks, jāizlemj, izvērtējot sava īpašuma specifiku un tā iemītnieku ikdienas paradumus.

Veramie vārti. Šajā gadījumā jārēķinās, ka garāžas priekšā vajadzīga vienmēr brīva vēršanās zona. Ziemā šī zona arī regulāri jāattīra no sniega, lai nodrošinātu vārtu ērtu vēršanos. Šādiem vārtiem ir klasisks dizains un saprotams, vienkārši uzturams darbības mehānisms. Ja vēlaties vārtus, kurus atverat un aizverat manuāli, tad divviru veramie garāžu vārti ir uzticams un ilgmūžīgs risinājums jūsu īpašumam.

Paceļamie vārti. Šāda veida vārtu popularitāte arvien pieaug, jo tie savienojumā ar automātiku, kļūst par ērtu, praktisku un gaumīgu risinājumu garāžas noslēgšanai. Paceļamie vārti ļauj ietaupīt vietu garāžas priekšā, jo nav vajadzīga vēršanās zona. Vārti paceļas pie garāžas griestiem un nekādā veidā netraucē. Šādus vārtus arī viegli var pielāgot jebkura platuma garāžas iebrauktuvei, kas veramo vārtu gadījumā var būt sarežģītāk. Tos var veiksmīgi ierīkot arī tad, ja durvju ailes nav precīzi vienādas visās pusēs. Paceļamie vārti lieliski piestāv mūsdienīgiem īpašumiem ar modernu arhitektūru.

Kāpēc aprīkot vārtus ar automātiku?

Protams, dažādi papildu risinājumi vārtu izmaksas palielina, tomēr ir vērts apsvērt vārtu automātikas uzstādīšanu, jo tā nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības, kas noteikti ir ieguldīto līdzekļu vērtas.

Brīvas rokas. Ja esat ar iepirkumu maisiņiem vai citām mantām rokās, tad aizvērt garāžas vārtus nav tik vienkārši. Automātiskā vēršanās sistēma šo problēmu atrisina, jo nav tas jāda manuāli. Tas ļauj ne tikai ietaupīt laiku, bet arī efektīvāk plānot dienu.

Mazāk piepūles. Vārtu atvēršana un aizvēršana var šķist vien tāds nieks, bet, ja steidzaties, ja kājās augstpapēžu apavi un mugurā svētku drēbes, ja bērns vēlas izņemt no garāžas velosipēdu, tad vārtu vēršana manuāli var būt diezgan apgrūtinoša. Izmantojot attālināto vadību, vārti sekunžu laikā atvērsies un aizvērsies. Bet drošības sensori parūpēsies, lai ne īpašums, ne bērni nejauši netiktu traumēti.

Lielāka drošība. Lai iebrauktu ar auto garāžā, jums vairs nevajadzēs izkāpt, lai atvērtu vārtus, jo visu paveiks automātiskā vēršanās sistēma. Tā ir būtiska ērtībā mūsu klimatiskajos apstākļos, kā arī papildu drošība, it īpaši diennakts tumšajā laikā.

Kontrole tikai piederīgajiem. Automātiskos vārtus nevar atvērt katrs, kuram to iegribas. Pieeju vadības mehānismam varat piešķirt tikai konkrētām personām, izsniedzot, piemēram, vadības pulti, atslēgu vai citu mehānismu, ar kuru esat izlēmuši vadīt automātiku.

Moderni un kvalitatīvi vārti no “RIPO International”

Vietējais ražošanas uzņēmums “RIPO International” nodarbojas ar vārtu, tajā skaitā arī garāžas vārtu, izgatavošanu jau 30 gadus, kuru laikā uzkrāta ievērojama pieredze un iegūti nozīmīgi sadarbības partneri. Klientiem tiek piedāvāti pēc individuāliem parametriem un vajadzībām izgatavoti garāžas vārti – paceļamie, veramie un arī ruļļu tipa vārti.

“RIPO International” vārti tiek izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes izejmateriāliem un aprīkoti ar modernu automātisko vēršanās sistēmu no Vācijas un Itālijas ražotājiem. Izgatavotie vārti ir īpaši izturīgi, viegli uzstādami arī pašu spēkiem, ja seko instrukcijām. Pieejami daudzveidīgi dizaini un paneļu krāsas. Vārtu konstrukcija ir siltumizolējoša, tāpēc palīdz uzturēt garāžas telpā optimālu temperatūru.

Kāpēc izvēlēties savas garāžas aprīkošanai tieši “RIPO International” vārtus? Jo uzņēmumam ir liela pieredze šajā jomā, daudz apmierinātu klientu gan vietējā tirgū, gan ārvalstīs, kā arī citas nozīmīgas priekšrocības:

• individuāla pieeja katra klienta vajadzībām;

• kvalitatīvi izejmateriāli no pasaulē atzītiem ražotājiem;

• profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti;

• atbilstība ES preču drošuma, veselības un vides aizsardzības prasībām;

• pilns serviss no konsultācijām līdz uzstādīšanai un servisam;

• profesionāla klientu apkalpošana.

Apskatiet visus vārtu modeļus un veiciet pasūtījumu savam īpašumam: ripointernational.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.