Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jelgavā sacensībās no laivām ķers Lielupes līdakas, zandartus un asarus

Nākamās nedēļas sestdienā, 22.oktobrī, Jelgavā notiks atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes līdaka 2022”, aģentūru LETA informēja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Knusle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības sāksies plkst.8.30. Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija notiks Jelgavā, Pilssalā pie slipa, no plkst.7.45. Dalībnieki var startēt individuāli vai komandās pa diviem, no kuriem vismaz vienam dalībniekam jābūt pilngadīgam. Dalības maksa ir desmit eiro no katra dalībnieka un tā jāiemaksā organizatoriem skaidrā naudā sacensību dienā pirms sacensībām. Sacensības ilgs līdz plkst.15, kad tiks apbalvoti uzvarētāji. Dalībnieki netiks dalīti pēc vecuma vai dzimuma.

Dalībnieki makšķerēs, spiningojot vai velcējot. Lomā tiks ieskaitītas trīs līdakas, sākot no 50 centimetriem, viens zandarts, sākot no 45 centimetriem, un pieci asari, sākot no 25 centimetriem. Dalībniekiem noķertās zivis būs jānomēra un jāfotografē. Foto, kurā ir redzams loms, un pievienota arī informācija par makšķerniekiem, būs jāsūta “WhatsApp” sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Kaminskim.

Sacensības notiks saskaņā ar “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi” un “Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos”. Sacensību dalībniekam jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kas noteikta makšķerēšanas noteikumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēdzoties sacensībām, 1.-3.vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem un balvām. Speciāla balva paredzēta arī par lielāko līdaku.

Kā atzīmēja Knusle, šis būs otrais gads, kad zivis tiks nevis svērtas, bet mērītas. 2021.gadā lielāko līdaku noķēra Gatis Roga, un tā bija 83 centimetrus gara.

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.