Jonass finišē 17. vietā Šveices “Grand Prix” kvalifikācijā

Foto – @fullspectrum.media

Kalvenes motosportists Pauls Jonass sestdien pasaules motokrosa čempionāta trešā posma – Šveices “Grand Prix” – kvalifikācijā ierindojās 17. pozīcijā.

“Standing Construct Honda” komandu pārstāvošais Latvijas motobraucējs finišēja 17. vietā no 39 startējušajiem sportistiem un no kvalifikācijas uzvarētāja spāņa Horhes Prado atpalika minūti un 9,747 sekundes, vēsta LETA.

Otrs ātrākais kvalifikācijā bija Francijas motobraucējs Romēns Fevrs, bet labāko trijnieku noslēdza nīderlandietis Džefrijs Herlingss.

Šveices lielās balvas izcīņa notiks svētdien.

Pēc diviem posmiem kopvērtējuma līderis ir Prado ar 110 punktiem, kamēr Jonass ticis pie 56 punktiem, kas ļauj ieņemt devīto vietu.

2022.gada čempionātā uzvarēja slovēnis Tims Gajsers, aiz sevis atstājot šveicieti Žeremī Sīveru un spāni Horhi Prado.

Latvijas motosportists Jonass, kurš nestartēja trijos posmos, sezonu noslēdza devītajā pozīcijā.

Eiropas čempionāta sacensībās Šveices “Grand Prix” ietvaros EMX125 klasē pirmajā braucienā Jānis Mārtiņš Reišulis bija pirmais, apsteidzot tuvāko sekotāju par piecām sekundēm, kamēr Tomass Šaicāns ierindojās 23.pozīcijā.