Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Jūrmalas parkā Liepājā būvēs brīvdabas atpūtas objektu “Tīklu tornis”

Tuvāko dienu laikā tiks sākti būvdarbi Liepājā, Jūrmalas parkā, lai izveidotu jaunu brīvdabas atpūtas objektu “Tīklu tornis”, aģentūru LETA informēja Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atpūtas objekta projekta iecere būvvaldē apstiprināta 5.jūlijā.

Atpūtas objekta būve paredzēta Jūrmalas parka teritorijā, vietā starp vides objektu “Globuss” un Jūrmalas ielu. Tīklu tornis tiks veidots kā atrakcija, kas piemērota dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.

Ar pašvaldību noslēgtais zemes nomas līgums paredz torņa uzstādīšanu līdz 30.novembrim. Zemes nomas tiesības izsoles ceļā no pašvaldības iegūtas uz pieciem gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc būvvaldē saskaņotā projekta zemesgabalā paredzēts novietot torņa būvju kompleksu 190 kvadrātmetru platībā. Metāla konstrukciju tornis ar tīklu sienu apdari tiks būvēts trīs līmeņos augstumā līdz 12 metriem. Papildus tiks izbūvēta kases ēka ar terasi un žogu, kā arī uzstādītas velo novietnes.

Darbu pasūtītājs ir SIA “Liepājas tarzāns”. Būvprojektu izstrādāja SIA “RR Architects”. Būvprojektu vadīs arhitekts Artis Roķis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.