Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kā Liepājā uzsākt savu interneta biznesu, izmantojot bezmaksas sludinājumu platformu

Dalder.lv ir unikāls projekts pasaules līmenī, kas pilda klasisko sludinājumu servisa funkciju, taču tajā pašā laikā ir arī e-komercijas platforma. Lapas lietotāji sludinājumus var ievietot gan izmantojot automatizētu XML failu risinājumu, gan ievadīt manuāli. Viena no lielākajām portāla priekšrocībām ir tā ērtais, pārdomātais dizains, kas ir būtiski progresīvāks un mūsdienīgāks nekā konkurentiem

Dalder.lv pievienotā vērtība un atšķirības

Lokalizācija – niansēts administratīvs dalījums

Līdz šim Latvijā neviens cits sludinājumu portāls vai platforma nav tik detalizēti administratīvi nodalījis informāciju kā Dalder.lv – turpmāk katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam, būs pieejama sava virtuālā afiša. Ar Dalder.lv sludinājumi Liepājā ir viegli pārskatāmi, turklāt republikas pilsētām pieejams arī pilsētu rajonu dalījums, bet novadiem – pagastu.

E-komercijas platformas darbības principi

Bezmaksas sludinājumi Dalder.lv platformā transformēs tirgu, padarot informācijas izvietošanu pieejamu ikvienam, turklāt portāla mārketinga rīki palīdzēs mazajiem un vidējiem uzņēmējiem attīstīt savu biznesu, piemēram:
• pārdodamajām precēm vai pakalpojumiem piešķirt digitālus kuponus, dodot atlaides,
• pārdot preci vai pakalpojumu kā dāvanu;
• veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas.

Advancēta meklēšana
 
Saprotams, ka jo lielāks informācijas apjoms, jo būtiskāka ir informācijas ātra un ērta atrašana, izmantojot meklēšanas lauku. Ikvienam, kas pieradis pie Google līmeņa meklēšanas, jaunais portāls dos iespēju baudīt līdzīgu pieredzi.

Lietotāju atbalsts
 
Mums rūp Dalder.lv lietotāju ērtība! Tāpēc nodrošinām portāla apmeklētāju tehnisko atbalstu – gan portālā, gan visos savu sociālo tīklu profilos, kā arī atbildot uz zvaniem un e-pastiem. Konsultējam, kā pareizi ievietot portālā informāciju un kā labāk pārdot internetā izmantojot jauno platformu.

Mikro web lapa

Dalder.lv Liepājā piedāvā attīstīties digitālajā vidē kopā. Kā? Izveidojot bezmaksas mājaslapu uz platformas bāzes, kas precīzi atspoguļos mērķauditorijai uzņēmuma piedāvājumu. Tā ir lieliska iespēja gan uzsākt jaunu biznesu, gan paver iespējas esošiem uzņēmumiem.

Liepājnieki, nāciet un izmēģiniet jaunākās paaudzes sludinājumu servisu jau tagad! Pirmie 1000 reģistrētie lietotāji saņems 50 EUR dāvanu portāla mārketinga aktivitāšu izmantošanai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.