Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kā nepieļaut biežāk izplatītās SEO optimizēšanas kļūdas?

Pareizi veikta SEO optimizācija palīdz uzlabot vietnes redzamību interneta pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos ar mērķi audzēt organisko vietnes apmeklējuma plūsmu. Jo augstākās pozīcijās meklējumu rezultātu lapās atradīsies mājas lapa vai interneta veikals, jo lielāka ir apmeklējuma plūsmas pieauguma iespēja. Tādēļ kvalitatīvi un pieejami SEO pakalpojumi ir svarīgi jebkuras mājas lapas vai interneta veikala turētājam. 

Kādas ir biežāk izplatītās SEO problēmas?
Interneta pārlūkprogrammu meklēšanas algoritmi vietnes vērtēšanā ņem vērā gan lapas atvēršanās ātrumu, vietnes navigāciju un lapas struktūru, gan lietotos atslēgvārdus un interneta veikalā vai mājas lapā esošo unikālo saturu. Ja interneta vietne neatbilst algoritma kritērijiem par labu lietošanas pieredzi vai unikālo saturu, tad interneta lapa tiks novirzīta zemāk meklējumu rezultātos.

Visbiežākās SEO kļūdas vai problēmas, kas ietekmē interneta vietnes vērtējumu, ir neunikāls un no citām vietnēm dublēts saturs, nepiemērotība mobilajām ierīcēm, specifisku lapu trūkums, sliktas atsauksmes no lietotājiem, pārāk lēns ātrums, trūkstoši Alt teksti, neoptimizēti vizuālie materiāli, novecojusi lapas informācija, bojātas ārējās un iekšējās saites, kā arī neoptimizēti virsraksti un meta dati.

Ja mājas lapa zaudējusi savas pozīcijas, jāveic mājas lapas optimizācija, kas novērsīs kļūdas un veicinās vietnes konkurētspēju. Var šķist, ka vienu reizi veiktā optimizācija, uz visiem laikiem nodrošinās vadošu pozīciju interneta meklētājprogrammās. Tas tā diemžēl nav, tāpēc svarīgs ir arī SEO audits, kas tiek periodiski veikts, lai laicīgi pamanītu iespējamās novirzes.

Kam uzticēt SEO optimizēšanu?
Kas ir SEO un kam tas ir vajadzīgs? Lai arī tiešsaistē ir pieejams plašs materiālu, apmācības kursu un palīgprogrammu klāsts vietnes SEO uzlabošanai, SEO ir daudzslāņaina un sarežģīta joma, kurā ir nepieciešamas specifiskas zināšanas un pieredze, jo lapas optimizēšana ir kontrolēta nepārtraukta eksperimentēšana.

Turklāt, nav viena efektīvākā SEO stratēģija visām interneta vietnēm, jo vēlamo pasākumu kopumu ietekmē gan uzņēmējdarbības jomas un konkurentu pieredzes konteksts, gan uzstādītie SEO mērķi un mainīgie interneta pārlūkprogrammu algoritmu kritēriji.

Tādēļ gadījumos, kad trūkst iepriekšējas pieredzes, laika un resursu, labāk ir, ja interneta vietnes optimizēšanai tiek izvēlēts pieredzējis SEO speciālists, jo arī kļūdas un nekvalitatīvi veikta SEO optimizēšana kaitē interneta veikala vai mājas lapas novērtēšanā.

Pieredzējusī digitālā mārketinga aģentūra E-komercija.lv spēs palīdzēt visos vietnes optimizācijas aspektos – tiks veiks tehniskais SEO audits, izpētīti meklētākie un vērtīgākie atslēgvārdi, tiks analizētas konkurentu pozīcijas digitālajā vidē. SEO speciālisti izstrādās un palīdzēs īstenot vispiemērotāko SEO stratēģiju uzņēmuma mērķu sasniegšanā. 

Turklāt, ja ir nepieciešams, tiek piedāvāta arī kvalitatīva interneta veikala izstrāde, cena kam būs saskaņota un izrunāta ar klientu. Dažādi mārketinga pakalpojumi – www.e-komercija.lv, apskatiet un nāciet uz konsultāciju!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.