Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kā piepildīt sapni par omulīgu mājokli?

Kad ir pienācis laiks parūpēties par mājokļa labiekārtošanu, var gadīties apjukt – kādiem apdares materiāliem dot priekšroku, kādas mēbeles izvēlēties, kā piemeklēt dizainam atbilstošus interjera priekšmetus? Jautājumu ir daudz un iespējamo atbilžu vēl vairāk, jo piedāvājumu klāsts šobrīd ir ļoti daudzveidīgs.

Ņemot vērā, ka viss, kas saistīts ar mājokļa iekārtošanu, parasti ir plānots kā ilgtermiņa ieguldījums, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību kvalitātei. Izvēloties uzticamus interjera risinājumus, Jūs noteikti būsiet ieguvēji.

Reaton – pieredze un ilgtspējība

Reaton – uzņēmums ar vairāk kā 30 gadu pieredzi, jūsu sapņu īstenotājs. Uzņēmumā strādājošie profesionāļi palīdzēs izveidot Jūsu nama 3D vizualizāciju, speciālisti ieteiks labākos interjera risinājumus, iepazīstinās ar jaunākajām stila un interjera dizaina modes tendencēm. Sadarbības pievienotā vērtība būs Jūsu mājokļa oriģinalitāte un tam piešķirtais raksturs.

Veiksmīgākas sadarbības risinājumam izstrādātas dažādas klientu programmas:
• Patstāvīgo klientu programma piedāvā, iepērkoties Reaton veikalos, krāt punktus un saņemt regulāras atlaides

• Professional programma paredzēta juridiskām personām, lai sniegtu atbilstošākos piedāvājumus dažādu projektu realizēšanā

Reaton speciālisti piedāvā klienta idejas realizēt izmantojot augstas kvalitātes apdares materiālus. Reaton veikalos ir pieejami interjera dizaina modes tendencēm atbilstoši un funkcionāli apdares materiāli fasādēm, grīdām, griestiem, sienām. Piedāvātais apdares materiālu klāsts ļaus izveidot ne tikai dzīvojamās telpas, bet arī birojus, sporta zāles un dažādas sabiedriskās telpas. Reaton piedāvājumā ir vairāk nekā 200 durvju modeļi, kas tiek komplektēti ar augstvērtīgu furnitūru. Dizaina radiators varētu būt tā nianse, kas veidos jūsu īpašo dizainu. Savukārt, no piedāvājumā esošajiem 300 katalogiem izvēlētās tapetes radīs vienreizēju atmosfēru.

Reaton speciālisti palīdzēs arī interjera izveidē. Eiropas izcilāko mēbeļu ražotāju piedāvājums iederēsies ikvienā mājokļa telpā, padarot to atbilstošu pasūtītāja vēlmēm. Plašās interjera un mājas tekstila izvēles iespējas ļaus pieskaņoties telpas kopējam dizainam, kā arī radīs mājīguma sajūtu. Īpaši izvēlēti galda piederumi padarīs jebkuru maltīti par svētkiem.

Uzņēmuma darbība ir balstīta uz savstarpēju uzticību, veidojot ilgtermiņa attiecības ar klientu. Plašāku informāciju par Reaton piedāvājumiem un pakalpojumiem atradīsiet interior.reaton.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.