Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kad uzņēmumam var noderēt apdrukāti t-krekli? Aplūkojam 5 gadījumus!

Uzņēmuma darbības laikā ik pa laikam gadās brīži, kad ir nepieciešams apdrukāts t-krekls. Lai vieglāk sagatavoties šiem momentiem, apdrukas uzņēmums “Printtoo” ir apkopojis biežākos gadījumus, kad uzņēmumi vēršas pie apģērbu apdrukas speciālistiem. Lasiet turpinājumā!

  1. Fotosesija

Vienoti, apdrukāti t-krekli ir viens no veidiem, kā radīt skaistu darbinieku kopbildi. Neatkarīgi no uzņēmuma darbības veida, fotosesijā t-krekls darbojas kā uniforma, kas informē, ka šie darbinieki ir piederīgi un lojāli konkrētajam uzņēmumam. Tas veido uzticamības un saliedētības sajūtu pat tad, ja ikdienā darbinieki t-kreklus nevalkā.

  1. Sporta (vai citas) spēles

Komandai vienmēr vajag vienojošu elementu un sporta (kā arī citās spēlēs) visērtākais veids kā to panākt ir apdrukāts t-krekls. Sporta spēlēm ar citiem uzņēmumiem prātīgi ir izvēlēties t-kreklus uzņēmuma zīmola krāsās. Savukārt, iekšējām sacensībām, piemēram, iknedēļas erudīcijas spēlei starp uzņēmuma nodaļām, darbinieki var paši izvēlēties t-krekla krāsu un dizainu.

  1. Uniforma

Ir daudzi uzņēmumi, kuriem apdrukāts t-krekls ir darbinieku uniforma. Bieži t-kreklus ar uzņēmuma logo valkā darbinieki, kas nodarbojas ar klientu apkalpošanu, veic tīrīšanas vai labošanas darbus. T-krekls kā obligāta uniforma reti ir prasība birojos.

  1. Izstāde

Izstādēs uzņēmumam ir svarīgi izcelties un būt atpazīstamam. Viens no veidiem kā stiprināt atpazīstamību ir uzņēmuma t-krekli. Uzņēmuma krāsas, logo un sauklis lieliski strādā, lai izstādes apmeklētāji atcerētos un atpazītu konkrēto uzņēmumu.

  1. Korporatīva dāvana

Apdrukāts t-krekls var būt arī vērtīga korporatīvā dāvana. Jāņem vērā gan, ka tā ir salīdzinoši personiska, tāpēc labāk to pietaupīt klientiem, ar kuriem jau ir uzbūvētas attiecības. Lūk, daži iemesli, kāpēc izvēlēties t-kreklu kā korporatīvo dāvanu:

  1. Reklāma. Ja klients izvēlēsies valkāt t-kreklu, tā būs reklāma uzņēmumam.
  2. Stiprina attiecības. Dāvanas vienmēr ir bijis veids kā stiprināt attiecības. Lai arī ar to došanu nevar aizrauties, neliela korporatīva dāvana kā t-krekls, var būt ļoti noderīga.
  3. Parāda uzticību. T-krekli nav pildspalvas – tās nesniedz dāvanā ikvienam uzņēmuma apmeklētājam. Liekot justies īpaši savam klientam, jūs vairojat uzticību.

Kā apdrukāt t-kreklu, lai klients to arī valkātu?
Veidojot dizainu t-kreklam jāpatur prātā svarīgākais – klients. Lieciet uzsvaru uz kaut ko citu, ne sava uzņēmuma logo. Jauks citāts vai vārds, kas saskan ar uzņēmuma nozari, ir laba doma. Tāpat arī dažādas ilustrācijas un dizainiski zīmējumi var būt interesanti risinājumi. Galvenais parūpēties, lai t-krekls vispirms izskatās skaisti un tikai tad atgādina par jūsu uzņēmumu.

T-kreklu apdruka ar Printtoo
Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama apģērbu apdruka, sazinieties ar Printtoo! Printtoo specializējas darbā ar uzņēmumiem un saprot uzņēmēju vēlmes un vajadzības. Strādājot ar Printtoo jūs saņemsiet ātru pasūtījuma apstrādi, augstas kvalitātes apģērbu un apdruku, kā arī individuālu pieeju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.