Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kādi ir lielākie plusi SEO optimizācijai?

Viens ir skaidrs – SEO optimizācija ir ceļazīme uz pirmajām pozīcijām Google meklētāja rezultātos. Bet tie nav vienīgie ieguvumi, ko sniedz SEO. Tāpēc, esam apkopojuši 5 lielākos plusus, ko sniedz SEO optimizācija.

  1. Tas veicina lapas uzticamību

Lapas, kas meklētājprogrammu rezultātu lapās ieņem augstu vietu, parasti uzskata par kvalitatīvu un uzticamu, un tas, savukārt, veicina auditorijas uzticēšanos zīmolam. Nostiprinot pozīciju starp spēcīgākajiem konkurentiem, tas nostiprinās arī pozīciju nozarē.

  1. Kā atbalsts satura mārketingam

Oriģināls saturs un SEO strādā roku rokā; izveidojot lapas apmeklētājiem noderīgu saturu, tostarp tekstu, attēlus un videoklipus, jūsu vietne tiks labāk novērtēta meklēšanas rezultātos. Taču SEO var atbalstīt arī jūsu satura mārketinga pasākumus. Būtiski ir nodrošināt , lai kvalitatīvs un optimizēts atbilstoši atslēgvārdiem, pēc kuriem auditorija meklēs jūsu lapu, produktu vai zīmolu.

  1. Tas var palīdzēt sasniegt lielāku auditoriju

Lai gan daudzas mārketinga kampaņas parasti koncentrējas uz noteiktu mērķauditoriju, SEO var palīdzēt piesaistīt ikvienu, kam ir pēkšņs nodoms noteiktā brīdī, neatkarīgi no tā, kurā pirkšanas ceļa posmā tie atrodas. Ja atlasīti atbilstošie atslēgvārdi, nevis tikai demogrāfiskie dati, iespējams piesaistīt vairāk potenciālo klientu.

  1. Tas uzlabo lapas lietojamību

SEO mērķis ir padarīt lapu draudzīgu meklētājprogrammai, taču tas var arī uzlabot klientu pieredzi, kas apmeklē lapu. Ja tiek veikta lapas optimizācija, lai radītu noderīgu un kvalitatīvu saturu, lapu ieteicams padarīt arī ātrāku un ērtāk lietojamu. Faktori, kas uzlabo lietojamību, ietver pārskatāmu lapas struktūru un navigāciju, ir arī faktori, kas nosaka, kā meklētājprogrammas algoritms vērtē lapu.

  1. Tas palīdz sasniegt labākus rezultātus vietējā meklēšanā

Vietējie meklējumi, piemēram, “santehniķi manā tuvumā”, kļūst arvien izplatītāki. Un gandrīz 80% vietējo meklēšanas gadījumu mobilajās ierīcēs nodrošina reklāmguvumus. Optimizējot lapu arī vietējiem SEO meklējumiem, iespēja sasniegt pircēju, kas gatavs tūlītējam pirkumam ir lielāka. Pirmais solis, ir pakalpojuma Google uzņēmums jeb Google My Bussines konta izveide. Papildus noderīgas būs arī atsauksmes un satura sadarbība ar citiem vietējo uzņēmumu lapām.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.