Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kalvenē pasākums atcelts: Dienvidkurzemes novada pašvaldība un Kultūras pārvalde maldina iedzīvotājus

Piektdien, 29. septembrī, vēl pusdienlaikā Dienvidkurzemes novada pašvaldības mājaslapā un novada Kultūras pārvaldes profilā sociālajā tīklā “Facebook” tiek ziņots, ka sestdien Kalvenes kultūras namā gaidāms tematisks vakars un Vecpils amatierteātra izrāde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības mājaslapas kalendārā tiek vēstīts, ka sestdien, 30. septembrī, pulksten 17 Kalvenes kultūras namā sāksies tematisks vakars “Es bij sieva, man bij raža, es varēju lielīties”. Pasākumā būs rudens ražas izstāde, degustācija, tirgus, recepšu maiņa. Pulksten 18 Kalvenes kultūras namā būs iespēja noskatīties Vecpils amatierteātra “Vai mīļā” izrādi “Pūtēja”. Ieeja – brīva.

Arī Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vienā no jaunākajiem ierakstiem “Facebook” tiek vēstīts, ka ne tikai mežos un dārzos rudens ražas bagātība, bet arī septembra mēneša izskaņā kultūras pasākumu pārbagātība Dienvidkurzemē. Tiekamies! Starp daudzajiem pasākumiem minēts arī tematiskais vakars un izrāde Kalvenes kultūras namā.

Kalvenes kultūras nama pasākuma organizatore Daiga Freimane portālam “ReKurZeme” atklāj, ka tematiskais vakars un izrāde ir atcelti, jo viņai ir slimības lapa. Viss oktobris Kalvenē būs kluss. Viņa noziņojusi, ka pasākums netiek plānots. No portāla “ReKurZeme” uzzinot, ka pašvaldības mājaslapā un sociālajā tīklā “Facebook” joprojām iedzīvotāji tiek mudināti sestdien doties uz Kalvenes kultūras namu, viņa nekavējoties solīja zvanīt, lai informācija tiek izņemta.

Portāls “ReKurZeme” aicina iedzīvotājus dalīties ar informāciju, ka sestdien pasākums nenotiks, lai nebūtu tādi, kas vēl piektdien izlasīs maldinošo informāciju un sestdien atdursies pret slēgtajām Kalvenes kultūras nama durvīm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

 1. Es ļoti atvainojos-vai tad plašajā Dienvidkurzemes novadā nav kāds cits cilvēks, kurš var aizvietot slimības lapas???!!! Es arī vēlētos strādāt par tādu algu, pa lielam, ķekša pēc reizi gadā uzrīkot sporta svētkus un pārējo laiku sēdēt uz slimības lapām un pasākumi kā nenotiek, tā nenotiek. Drīz izmirs tā Kalvene…Taču vienreiz dariet kaut ko. Lieciet jaunu cilvēku vietā, kas var atdzīvināt pasākumus Kalvenē, nevis tikai atsēdēt!

  11
  4
  1. 1. Kā tāda būtne kā Elisa Elisona var gribēt strādāt kultūrā ja nav drosmes komentēt ierakstu ar savu īsto vārdu uzvārdu ?
   2. Kalvenes kultūras namā organizatorei nav pilna darba slodze!
   3. Tukša muca tālu skan – skatoties kultūras namā fb lapu ir redzams,ka Kalvenē pasākumi ir un ļoti dažādi! Skumji,ka paši sevi noliekat…
   4. Vai kultūras pasākumi veicinās demogrāfisko situāciju Kalvenē, lai tā neizmirtu?!
   5. Jebkurš dīvānā pirdējs skaļi sten savā pagastā,ka nav pasākumi, taču,kad jāapmeklē,tad atrunas vislabākās – kaķis šķauda, vēders griežas, panoramas laiks, vai mati sāp…

   10
   5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.