Kalvenes motosportists Pauls Jonass nākamajā MXGP sezonā startēs ar “Honda” motociklu

Pauls Jonass. Foto: Facebook.com/paulsjonass41

Kalvenes motosportists Pauls Jonass šogad turpinās dalību pasaules motokrosa čempionātā, pārstāvot savu līdzšinējo komandu “Standing Construct”. Gaidāmajā sezonā vienība startēs ar “Honda” motocikliem.

Iepriekšējos gados “Standing Construct” bija “Husqvarna” rūpnīcas komanda. Jau pērnā gada maijā kļuva zināms, ka šogad šo statusu tā nesaglabās, taču ilgu laiku nebija skaidri komandas turpmākie plāni un arī Jonasa nākotne. Neoficiāli gan bija zināms, ka komandu latviešu braucējs visticamāk nemainīs, vien startēs ar citas markas motociklu, vēsta “Sportacentrs.com”.

Tagad kļuvis skaidri zināms, ka šogad “Standing Construct” izmantos “Honda” motociklus, bet vienības sastāvs paliks līdzšinējais. Jonasa komandas biedrs joprojām būs holandietis Braiens Bogerss, kurš 2018. un 2019. gadā startēja “Honda” rūpnīcas nometnē. Tolaik gan viņu nomocīja vairāki savainojumi.

1. gada MXGP sezonā Bogerss kopvērtējumā izcīnīja sesto vietu, uzvarot divās sacīkstēs un arī viena posma kopvērtējumā. Tās bija viņa pirmās uzvaras karjerā šajā klasē. Jonasam sezona bija samērā smaga, vairākus posmus sportists arī izlaida, bet kopvērtējumā ierindojās devītajā vietā.

Pasaules motokrosa čempionāta jaunā sezona startēs 12. martā ar posmu Argentīnā, bet kopumā plānoti 20 posmi. Astotais no tiem tiks aizvadīts 4. jūnijā Ķeguma trasē.