“Karosta” pārspēj “Staiceles Bebrus”

Svētdien, 23.oktobrī, FK “Karosta” savās mājās uzņēma viesus no Staiceles – FK “Staiceles Bebri” komandu, kuru izdevās uzvarēt ar pārliecinošu trīs vārtu pārsvaru!

Pirmos vārtus FK “Karosta” guva jau 14.minūtē, kad Alvja Kristiana Naumčika rezultatīvo piespēli, veiksmīgi izmantoja Nauris Dobelis, kuram šosezon šie bija jau desmitie gūtie vārti, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Lai arī pretinieki vairākas reizes centās salauzt mājinieku aizsardzību un gūt vārtus, tomēr nesekmīgi, jo 42.minūtē vēl vienus vārtus karostnieku labā guva Juris Kučma. Otrais puslaiks bija mazliet grūtāks un “Karostas” komanda uz brīdi zaudēja “spēles pavedienu”, kas ļāva viesiem dažas reizes pietuvoties “Karostas” vārtiem, taču mājiniekiem izdevās nosargāt vārtus neskartus un tieši pirms otrā puslaika beigām, FK “Karosta” nostiprināja savu uzvaru, Ivo Skripko elegantā veidā, izmantojot vienu no daudzajām standarta situācijām, un uzstādot spēles beigu rezultātu 3:0!

Dzeltenās kartītes šajā spēlē nopelnīja FK “Karosta” spēlētāji Alvis Kristians Naumčiks (45), Edgars Miķelis Kovaļskis (51) un Sandis Vārpiņš (74), kā arī pretinieku komandas spēlētājs Ingus Talcis (79).

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 4.vietā ar 20 punktiem un vārtu attiecību 22:17. Šosezon atlikušas vien trīs spēles – divas mājās un viena izbraukumā, tāpēc FK “Karosta” īpaši novērtēs ikvienu, kurš atradīs laiku, lai apmeklētu kādu no pēdējām divām mājas spēlēm!

Nākamā spēle notiks svētdien, 30.oktobrī, pulksten 14:00, kad FK “Karosta” savās mājās, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, uzņems spēlētājus no FK “Kalupe”!