“Karostas” futbolisti dramatiskā cīņā piekāpjas valmieriešiem

Svētdien Latvijas futbola virslīgas otrajā līgā FK “Karosta” dramatiskā cīņā, ar rezultātu 0:1, piekāpās Valmieras SK “Spēks” komandai. Nokaitēta atmosfēra futbola laukumā valdīja visas spēles garumā, sagādājot abu komandu spēlētājiem divas sarkanās un sešas dzeltenās kartītes, portālu “ReKurZeme” informē FK “Karosta” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Jau spēles 30.minūtē, par rupju spēli, sarkano kartīti saņēma karostnieks Raivis Viļumsons. Noraidījums saniknoja mūsējos un izcēlās asa vārdu pārmaiņa abu komandu starpā. To gan izdevās nomierināt un spēlētāji savus spēkus turpināja mērīt ar futbola palīdzību. Pirmais puslaiks pagāja sīvā cīņā, kur vairākus bīstamus momentus, esot vairākumā, izveidoja SK “Spēks”, taču puslaiks noslēdzās ar 0:0. Savukārt otrajā puslaikā, 55.minūtē Valmieras komandas spēlētājs Kārlis Lācis izpelnījās vēl vienu sarkano kartīti no spēles galvenā tiesneša, rupji pārkāpjot noteikumus, burtiski nopļaujot FK “Karosta” spēlētāju Danielu Sērmoliņu. Puslaika vidū, savu labāko momentu “Karosta” nerealizēja, kad izgājienā 1 pret 1 ar vārtsargu rezultatīvs sitiens neizdevās Valdim Nicim.

Diemžēl, otrā puslaika izskaņā, 90.minūtē, spēles galvenais tiesnesis fiksēja pārkāpumu FK Karosta soda laukumā, kā rezultātā tika nozīmēta pendele uz Karostas vārtiem un SK “Spēks” spēlētājs Niks Savaļnieks realizēja soda sitienu, panākot rezultātu 0:1. Ar to arī spēle noslēdzās un FK “Karosta” negribīgi piekāpās valmieriešiem, piedzīvojot pirmo zaudējumu otrās līgas čempionātā.

Dzeltenās kartītes FK “Karostas” sastāvā saņēma Remirs Moseičenko (23), Edgars Miķelis Kovaļskis (61) un Endijs Šlampe (81). Savukārt SK “Spēks” komandā par dažādiem pārkāpumiem dzeltenās saņēma: Niks Savaļnieks (42), Gatis Kalniņš (45) un Omenakhin Osaruyi Ojigbede (62).

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 3.vietā, ar 26 punktiem un vārtu attiecību 23:9. Nākamā spēle gaidāma 17.oktobrī plkst.15:00 stadionā “Olimpija” pret šī brīža tabulas līderiem – Skanstes sporta kluba spēlētājiem.