“Karostas” futbolisti otrās līgas turnīra tabulā pakāpjas uz otro vietu

“Karostas” futbolists Sandis Vārpiņš. Foto – Ģirts Gertsons

“Karostas” futbolisti svētdien, 11. septembrī, izbraukumā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā ar 3:2 uzvarēja Rīgas komandu “Aliance”. Panākums liepājniekiem ļāva rietumu zonas turnīra tabulā pakāpties uz otro vietu.

Pirmos vārtus “Karostas” labā šajā spēlē guva Remirs Moseičenko, kurš spēles trešajā minūtē izpildīja precīzu 11 metru soda sitienu, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Drīz pēc tam, 14. minūtē, pretinieki izlīdzināja rezultātu, taču “Karosta” negrasījās atkāpties un, lai nodrošinātu pārliecinošu uzvaru, karostnieki, Sandis Vārpiņš un Aleksis Kristaps Rozenbergs, katrs iesita vēl pa vienam golam!

Lai arī otrā puslaika vidū, pēc ļoti apšaubāma tiesneša lēmuma, FK “Aliance” vienus vārtus atguva, tomēr FK “Karosta” aizsardzībā nospēlēja pārliecinoši un noveda spēli līdz beigu rezultātam 3:2.

Dzeltenās kartītes šajā spēlē saņēma karostnieks Emīls Urtāns (77) un pretinieku komandas spēlētāji Mārtiņš Sīpols (50) un Matīss Sidorovs (76`).

FK “Karosta” šobrīd otrās līgas rietumu zonas turnīra tabulā atrodas 2.vietā ar 27 punktiem un vārtu attiecību 29:19.

Nākamā spēle FK “Karosta” komandai notiks mājās, 17.septembrī, pulksten 15 stadionā “Olimpija”, kur komanda sacentīsies ar FK “Liepāja-2” spēlētājiem! Ieeja skatītājiem – brīva. Ja šo spēli izdosies uzvarēt, tad FK “Karosta” Rietumu zonā pakāpsies uz pirmo vietu un čempionāta pirmo posmu noslēgs kā uzvarētāji!