Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kas ir svarīgi, izvēloties lietotu auto ģimenei?

Automašīnas iegāde ir ļoti svarīgs un atbildīgs solis. Noteikti izvērtējiet vairākus faktorus, kas ir nozīmīgi automašīnas iegādei. Jārēķinās ar faktu, ka nopirkt auto nav nemaz tik viegli. Dažreiz var nākties meklēt savu īsto automašīnu diezgan ilgi. Ja iegādājaties lietotu auto, vēl rūpīgāk jāatlasa izvēles varianti. Īpaši rūpīgi jāizvēlas lietota automašīna, kas paredzēta ģimenes vajadzībām.

Šajā rakstā mēģināsim tikt skaidrībā, kā izvēlēties lietotu auto ģimenei.

Ietilpība
Viens no svarīgakajiem faktoriem, pēc kura jāizvēlas ģimenes automašīna, ir tās ietilpība. No sākuma vajadzētu saprast, cik vietas automašīnā būs nepieciešamas, lai zinātu kādas virsbūves automašīnu meklēt. Būtiski atcerēties, ka automašīnā būs jāievieto dažādas bērnu mantas, kas var aizņemt diezgan daudz vietas – bērnu ratiņi, autosēdeklītis, kā arī citas bērniem nepieciešamās lietas. Vislabāk būtu iegādāties automašīnu ar plašu bagāžas nodalījumu, lai bez problēmam varētu salikt visu nepieciešamo bērniem.

Praktiskums
Izvēloties automašīnu, sēdekļu skaits un liels bagāžas nodalījums vēl nav viss, kam jāpievērš uzmanība. Jāpārliecinās, ka vēlamais auto būs arī pietiekami praktisks. Tas nozīmē, ja auto būs pēc iespējas vairāk transformācijas iespēju, tas būs arī daudz praktiskāks. Ja auto ir izņemami sēdekļi, nolaižamas sēdekļu atzveltnes vai pat iekšā grīdā ielaižami sēdekļi – tās visas ir ļoti labas ekstras, kas padara automašīnu ļoti praktisku tieši ģimenes vajadzībām. Ar šīm ekstrām var pielāgot auto vecāku vai bērnu vajadzībām. Nebūtu lieki padomāt par automašīnu, kurai uz sēdekļu atzveltnēm ir ierīkoti pusdienu galdiņi. Tie noteikti noderēs, ja būs nepieciešamība rīkot pusdienas pārtraukumu automašīnā.

Aprīkojums
Automašīnas aprīkojums arī nav mazsvarīgs, tāpēc ieteicams lietoto auto tirgū meklēt tādu auto, kam ir noderīgs aprīkojums. Pie noderīga aprīkojuma pieder atpakaļskata kamera, sēdekļu apsilde, vējstikla apsilde. Viens no svarīgākajiem automašīnas aprīkojumiem neapšaubāmi ir kondicionieris. Karstās vasaras dienās tas būs noteikti nepieciešams, lai visi pasažieri, un it īpaši mazi bērni, varētu justies labi un nepārkarstu it īpašī tad, kad jādodas garajā ceļojumā. Lai automašīna vasaras laikā neuzkarstu pārāk daudz, tonēti aizmugurējie stikli arī būs priekšrocība.

Ekonomija
Vēl viens noteicošais faktors automašīnas izvēlē – cik ekonomiska tā ir. Ģimenēm ar bērniem ir noteikti izdevumi katru mēnesi, kas nav vienmēr mazi, tāpēc svarīgi dažreiz arī ietaupīt. Viens no labiem variantiem kā ģimenes auto labi būtu izvēlēties pēc iespējas ekonomiskāku auto ar hibrīddzinēju. Šāda automašīna būs vislabāk piemērota ģimenēm, kuras dzīvo pilsētā. Tomēr jāatzīmē, ka ar šādiem dzinējiem nav tik daudz automašīnu, kas piemērotas tieši ģimeņu vajadzībām. Ja neizdodas atrast piemērotu variantu ar hibrīddzinēju, droši var meklēt arī automašīnas ar benzīna vai dīzeļdzinēju. Ar šādiem dzinējiem arī ir pieejami varianti, kas ir ekonomiskie un ģimenēm piemēroti.

Drošība
Neapšaubāmi, liela uzmanība ir japievērš arī automašīnas drošības sistēmai. Pirms automašīnu iegādes ir jāpārliecinās, ka tai ir pietiekami daudz drošības elementu. Ja automašīnā atradīsies bērni, tad nepieciešamības gadījumā ir vajadzīgs slēdzis, kas nobloķēs aizmugurējos stiklus. Būtu labi, ja automašīnā ir iestrādāts stiprinājums, kas palīdz nostiprināt bērnu sēdeklīšus nepieciešamajās vietās. Vēl viena noderīga lieta ir skaņas signāls, ja bērns aizmugurējā sēdeklī ir atsprādzējis drošības jostu. Šāds signāls uzreiz brīdina vecākus, līdz ar to viņi var apturēt automašīnu un piesprādzēt bērnu, lai tālākais ceļš noritētu droši un bez negadījumiem.

Lietotu auto iegādes process noteikti nav sasteigšanas vērts. Rūpīgi jāizvērtē katrs piedāvājums un tikai pēc tam var izlemt par labu kādam no variantiem.

Ja vēlaties iegādāties lietotu vai mazlietotu automašīnu Talsos, tad AutoTalsi ir labākā izvēle. Kompānija AutoTalsi piedāvā pilnībā caurskatāmu un uzticamu lietotu automašīnu iegādi. Uzņēmumā darbojas profesionālā komanda, kas izvēlas, pārbauda un iegādājas automašīnas tirdzniecībai, ir pieejams arī liels auto placis ar plašu automašīnu izvēli.

AutoTalsi komanda rūpīgi izvēlas auto, ko piedāvāt saviem klientiem – pirms nonākšanas pārdošanā ikvienai automašīnai tiek veikta diagnostika un tā ir sagatavota tālākai lietošanai. Mēs augsti vērtējam caurspīdīgumu, godīgumu un profesionālu pieeju automašīnu pārdošanas jomā. Mēs esam uzticamākais auto tirdzniecības uzņēmums lietotu automašīnu tirdzniecības jomā.

Ienāc autotalsi.lv un izvēlies katalogā sev piemērotu automašīnu par vislabāko cenu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.