Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kas jāņem vērā, iegādājoties dīvānus?

Daudzfunkcionālie un komfortablie dīvāni ir neatsverams mājokļa iekārtojama elements, kas palīdz atpūsties no ikdienas steigas un justies ērti, uzņemot viesus. Taču pirms dīvāna iegādes ir jāapsver tā konfigurācijas un izmēru atbilstība telpai, lai tā nezaudētu savu funkcionalitāti.

Kādi aspekti ir jāņem vērā, izvēloties jaunu dīvānu?
Dīvāni neatkarīgi no to konfigurācijas un sēdvietu skaita telpai piešķir komfortu un mājīgumu, kā arī var kļūt par nozīmīgu interjera elementu. Tādēļ, izvēloties jaunu dīvānu, uzmanība ir jāpievērš ne tikai dīvāna izmēra un konfigurācijas atbilstībai telpai, bet arī mēbeļu audumam un iekšējai konstrukcijai, kas ir īpaši svarīgs aspekts, iegādājoties izvelkamus vai stūra izvelkamos dīvānus. Augstas kvalitātes materiāli nodrošinās dīvāniem ilgāku kalpošanas laiku un vieglāku to kopšanu.

Kā noteikt piemērotāko dīvāna izmēru?
Lai jaunais dīvāns telpā iederētos, tam nevajadzētu pārāk dominēt interjerā. Ja tas būs pārāk liels, telpa šķitīs pārblīvēta. Turklāt, ir jāņem vērā tas, ka divāni, kuru mēbeļu kājas nav redzamas, vizuāli šķitīs masīvāki.

Plānojot dīvāna izvietojumu telpā, ir jāņem vērā, ka starp to un citām mēbelēm vai sienām ir vēlams atstāt aptuveni 45 – 60 cm brīvu telpu, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos telpā. Ja dīvāns tiek novietots tuvu skapim ar veramām durvīm, jāpārliecinās par to, ka tā durvis brīvi varēs atvērt un aizvērt. Drēbju skapji ar bīdāmām durvīm ļauj samazināt savstarpējo attālumu starp mēbelēm.

Kādas ir stūra dīvānu priekšrocības?
Stūra dīvāni īpaši nelielās telpās palīdz maksimāli izmantot visu telpu, jo tiek novietoti telpas stūros, kas citādi būtu grūti izmantojami. Papildus sēdvietas un atzvelnes padara stūra dīvānus ļoti komfortablus un piemērotus ilgstošai atpūtai vai saviesīgām sarunām ģimenes vai draugu lokā. Tomēr stūra dīvāni var būt arī daudzfunkcionālas mēbeles, jo izvelkamie stūra dīvāni atkarībā no izvelkamā dīvāna modeļa nodrošina papildus guļvietas un glabātuves gultas veļai, aizstājot nepieciešamību nelielā dzīvoklī ievietot gan gultu, gan dīvānu.

Mēbeļu veikalā “4istabas” atradīsiet visu nepieciešamo ērta un funkcionāla mājokļa iekārtošanai. Tiek piedāvātas kvalitatīvas viesistabas, priekšnama, guļamistabas un virtuves mēbeles par izdevīgām cenām. Virtuves komplekti, brīvstāvoši un iebūvējamie skapji, plaukti, galdi, mīkstās mēbeles apskatāmi mēbeļu veikala tiešsaistes veikalā www.4istabas.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.