Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kas jāņem vērā, izvēloties riepu servisu?

Riepas ir vienīgā mašīnas daļā, kas prasa regulāru un pat sezonālu nomaiņu, turklāt no pašu riepu un riepu montāžas kvalitātes ir atkarīga arī brauciena drošība. Tāpēc riepu maiņu vajadzētu veikt pie uzticamiem meistariem un ideālā gadījumā – katru reizi vienā un tajā pašā servisā, kuram uzticaties, nevis katru reizi mainīt riepas, kur pagadās, nezinot, kāda būs kvalitāte. Bet kādus tad kritērijus ņemt vērā, izvēloties riepu servisu?

  1. Riepu sortiments. Jo lielāka riepu izvēle, jo labāk, tā kā vienmēr būsiet drošs, ka būs pieejamas riepas, kas atbilst jūsu vēlmēm, iespējām un kvalitātes prasībām. “Riepu garāža” ir viens no lielākajiem riepu izplatītājiem, viņu piedāvājumā ir gan dārgas un elitāras riepas, gan budžeta klases riepas, turklāt lielai daļai riepu regulāri ir lieliskas akcijas cenas.
  2. Montāžas un citi pakalpojumi. Ar riepu iegādi, protams, nekas nebeidzas – nepieciešami arī profesionāli meistari, kas prot veikt tādus ar riepām saistītos darbus, kā riteņu ģeometrijas regulēšana, riepu uzpilde ar slāpekli, riepu radžošana un, protams, montāža. Īpašs pakalpojums, ko piedāvā tikai retais serviss, ir riepu uzglabāšana, kas var noderēt tiem, kuru automašīnām ir vasars un ziemas riepas, bet pašiem nav garāžas vai citas vietas, kur nesezonas riepas turēt.
  3. Servisa atrašanās vieta. Ņemot vērā, ka riepas nodiluma dēļ vai sezonas maiņas dēļ jāmaina vismaz reizi gadā, ir svarīgi, lai riepu serviss atrodas jums ērtā vietā. Pat ja sākumā tas šķiet sīkums, ar laiku pieķersiet sevi pie domas, ka uz servisu ir vienkārši slinkums braukt, ja tas nav pa ceļam vai pietiekami tuvu mājām. Te labs risinājums ir viens serviss ar vairākām filiālēm. Piemēram, “Riepu garāžai” Rīgā ir seši servisi, tāpēc varat būt droši, ka vienmēr būs, kur iegriezties!

Ja jūs vēl nezināt nevienu riepu servisu, kas atbilst šiem trīs nosacījumiem, tad iesakām iepazīties ar servisa “Riepu garāža” piedāvājumu, jo tas darbojas jau vairākas desmitgades, piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu, turklāt savus pastāvīgos klientus uztver ar lielu atbildības sajūtu. Ienāc riepugaraza.lv un uzzini vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.