Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Kraula diena” Liepājā pulcē jaunos peldētājus

Piektdien, 4. martā, Liepājā notika Liepājas Kompleksās sporta skolas rīkotā “Kraula diena” peldēšanā. Tajā piedalījās LOC peldēšanas nodaļas un peldēšanas nodaļas “Ezerkrasts” jaunie sportisti vecuma grupās no 2006. līdz 2010. dzimšanas gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmās sporta klases normatīvu izpildīja Emīls Daniels Skābardis, trešās sporta klases – Betija Anškevica, Ulrika Kronpuša, Demids Panteļejevs un Kirils Lonkutis, bet ceturtās sporta klases normatīvus – Nauris Andersons, Tabita Leona Jermoļenko, AbigeilaVeita, Adrians Purmalis un Terēze Siliņa, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skola preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sacensības noritēja organizēti un saliedēti. Vecāko grupu audzēkņi tika iesaistīti sacensību tiesāšanā un piedalījās apbalvošanā. “Kraula dienā” valdīja draudzīga gaisotne.
Rīkotāji saka paldies Liepājas Kompleksās sporta skolas direktoram Naumam Vorobeičikam, Liepājas Sporta pārvaldei, kā arī visiem dalībniekiem, tiesnešiem, treneriem un palīgiem par atbalstu un iesaistīšanos “Kraula dienas” rīkošanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.