Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kredīts internetā mērķu realizēšanai ar VIASMS.lv

Ja kādreiz nācies sastapties ar negaidītām finansiālām situācijām, lielisks risinājums būs aizdevums internetā ar VIASMS.lv vienkāršo un ērto pakalpojumu klāstu. Kredīti internetā ir ieguvuši lielu atzinumu brīžiem, kad nepieciešami ātri naudas aizdevumi. VIASMS.lv kā pašmērķi ir izvirzījuši savu klientu labklājību un lielisku sadarbību, tādēļ izstrādā arvien jaunus un izdevīgus pakalpojumus.

Ko sevī ietver VIASMS.lv produktu klāsts?

Maksājumu karti ar kredītlīniju, kura ļauj apmaksāt preces un pakalpojumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Naudas kredīts līdz pat EUR 3000, būtiskiem dzīves plāniem un iespēju vienoties par ikmēneša maksājuma apjomu. Lai pieteikšanās procesu veidotu vel ērtāku VIASMS.lv piedāvājumā ir “sms kredīti”, aizņēmumu saņemot vel vienkāršāk – nosūtot īsziņu. Jāņem vērā, ka sms kredīts pirmo reizi ir jāpiesaka VIASMS.lv mājaslapā, bet katru nākamo ar īsziņas palīdzību. Lai kredīts online tiktu piešķirts klientam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 – 70 gadiem un ar pozitīvu kredītvēsturi.

VIASMS.lv aizdevums online saviem klientiem sniedz lieliskas priekšrocības:
• Ērtu aizņemšanās procesu;• Bezmaksas aizdevuma noformēšana;
• Elastīgi atmaksas nosacījumi;
• Zemas procentu likmes;
• Nauda tavā kontā tajā pašā dienā;
• Iespēja aizņemties papildus pieejamā limita ietvaros;
• Pirmās 30 dienas kredīts bez procentiem – jaunajiem klientiem.

Lai pieteiktos aizdevumam

VIASMS.lv mājas lapas kalkulatorā jāievada vēlamā summa, jānospiež “Pieteikties” un jāseko tālākām norādēm par reģistrācijas veikšanu un 0.01 EUR pārskaitījumu, lai verificētu savu bankas kontu. Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek nosūtīts vien pāris minūšu laikā, īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Aizdevums tiek izsniegts 100 līdz 3000 EUR apmērā. VIASMS.lv saviem klientiem papildus piedāvā izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus izmantojot elastīgo kredītu, kur atmaksas periods ir no 61 dienas līdz pat 10 gadiem.

VIASMS.lv ļoti īsā laikā ir guvuši lielu popularitāti kā patēriņa aizdevums online, kā arī ievērojamu klientu pieaugumu, pateicoties saviem pakalpojumiem un izvirzītajiem mērķiem – nodrošināt vienkāršotu uz klientu vajadzībām tendētu pakalpojumu sniegšanu. VIASMS.lv ļoti novērtē savus klientus un izmantojot jaunāko tehnoloģiju sasniegumus, nodrošina augstu apkalpošanas kultūru. Ienāc VIASMS.lv, lai noskaidrotu vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.