Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kredītu apvienošana kā risinājums ekonomijai

Iemesli kāpēc cilvēki izvēlas vai ir spiesti izmantot kredītdevēju pakalpojumus ir visdažādākie. Kādam pietrūcis lielākam pirkumam, kāds vēlējies realizēt sen kārotu sapni vai izvirzīto mērķi, kādam, tik pat labi, pietrūcis ikdienā ierastajiem pirkumiem un sadzīvei. Gana bieži kredīts tiek paņemts neapzināti un impulsīvi, taču tai pat laikā tam būtu jābūt pārdomātam solim, izsverot visus “par” un “pret”.

Ja tomēr ir paņemti vairāki kredīti un esošo maksājumu slogs kļūst par lielu, vairāku kredītu apvienošana vienā var būt kā risinājums ekonomijai. Un nebūs svarīgi kāda veida kredīti Jums ir (auto, naudas, patēriņa vai kāds cits), nebanku kredītu apvienošana vienā maksājumā ir solis uz personisko līdzekļu ietaupījumu.

Jebkura kredītkompānija, kura var piedāvāt kredītu apvienošanu, savam klientam dos iespēju:
• ietaupīt uz procentu maksājumiem (viens kreditors, viena likme),
• skaidri definēt kredīta termiņu,
• maksājot lielākas summas, izmaksāt ātrāk bez procentiem.

Savukārt, ar ātriem kredītiem, lielākajai daļai patērētāju, neizdodas tik labi tikt galā un maksājumi tiek kavēti vai pat, apstākļiem pasliktinoties, vispār netiek veikti. Ja šāda situācija ir izveidojusies, kredīta ņēmējam der atcerēties, ka ir iespējama arī ātro kredītu apvienošana ar kavētiem maksājumiem.

Pat ja šķiet, ka kredītkompānija piedāvā nedaudz augstāku procenta likmi vai ar jebkāda veida ķīlu, kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi arī ir kā risinājums ieekonomēt brīžos, kad katrs eiro ir svarīgs. Turklāt tas var uzlabot kredītvēsturi pēc būtības. Par to, kurš risinājums ietaupīt ir pieņemams, katrs lemj pats, taču mēs ceram, ka mūsu ieteikumi palīdzēs iegūt maksimāli lielāko ietaupījumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.