Asiņaini aizvada brīvdienas Vaiņodē un Liepājā 1

Valsts policija ziņo, ka nedēļas nogale mūspusē ir aizvadīta asiņaini - Vaiņodē un Liepājā ir sadurti vīrieši.

23. oktobrī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvesvietā ticis sadurts vīrietis. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, un šobrīd turpinās izmeklēšana, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Savukārt 25.oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Vaiņodē, kādā dzīvesvietā ir sadurts vīrietis. Valsts policijas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un sākotnējā informācija liecina par to, ka alkohola koplietošanas laikā starp personām izcēlās konflikts, kā rezultātā cietušajam tika nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt likumsargi notikuma vietā aizturēja personu, kura iepriekš nonākusi redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 126.panta 1.daļas – par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu i nu!

tad pēc jansona specifiskā slēdziena kā par slepkavu no Putno mājas - cilvēks ZELTA ROKĀM!!

pirms 12 mēnešiem, 2020.10.30 01:40

Kriminālziņas