
Sestdien, 21. martā, ap pulksten 16.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Otaņķu pagastā uz autoceļa V-1222 noticis ceļu satiksmes negadījums.
Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu “Lexus” un, veicot priekšā esošā transportlīdzekļa “Opel” apdzīšanas manevru, netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā, atgriežoties labajā braukšanas joslā, nepārliecinājās par manevra drošību, neievēroja drošu braukšanas intervālu un izraisīja sadursmi. Pēc ceļu satiksmes negadījuma automašīnas “Lexus” vadītājs pameta notikuma vietu, par to neziņojot policijai likumā noteiktā kārtībā, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.
Ceļu satiksmes negadījumā cietušu personu nav.
Automašīnas “Lexus” vadītājs noskaidrots un konstatēts, ka viņš atrodas 0,36 promiļu reibumā.
Valsts policijā pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc satiksmes negadījuma, par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma un par drošas distances vai intervāla neievērošanu.
Foto – Valsts policija