Durbē aizdedzina vīrieti; Valsts policija aiztur divas personas 3

Piektdien, 18.septembrī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Durbē, kādā īpašumā vīrietim ir konstatēti ķermeņa apdegumi, kā rezultātā viņš tika nogādāts medicīnas iestādē, kur ārstējas vēl šobrīd.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, noskaidrots, ka vairākām personām kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās konflikts, kā rezultātā cietušajam uz ķermeņa tika uzliets, iespējams, alkohols un viņš tika aizdedzināts. Valsts policija uz aizdomu pamata par notikušo aizturēja divas personas – sievieti un vīrieti. Šobrīd turpinās izmeklēšana uzsāktajā kriminālprocesā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Krimināllikumu par tīša vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jāā...

Durbē apkures sezona tiek uzsākta diezgan īpatnēji....

pirms gada, 2020.09.22 12:16

pžars

A ko ta aizdedzināja baici vaig zināt,ja kāds zina lūdzu uzrakstiet

pirms gada, 2020.09.22 17:40

Kriminālziņas