Grobiņā pusnaktī met ar akmeņiem pa logiem

14. maijā dažas minūtes pēc pusnakts Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Grobiņā, Lielā ielā divas personas met ar akmeņiem pa dzīvokļa logiem un traucē naktsmieru. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapts vīrietis un sieviete, kuri atradās alkohola reibumā un izvedās neadekvāti, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Mājas iedzīvotāji izstāstīja, ka abas personas sākumā bļaustījušies un lamājušies. Agresija tika vērsta uz vienu no mājas dzīvotājiem un tad, kad viņš durvis vaļā nevēra, vīrietis un sieviete sāka sist un spert pa viņa dzīvokļa durvīm. Pēc tam personas izgāja laukā un meta ar akmeņiem pa vīrieša logiem, taču, par laimi, logi netika sabojāti.

Personas tika aizturētas un Valsts policijā uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms). Par šādu likumpārkāpumu piemēro naudas sodu no 70 – 500 eiro.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas