Kalvenē un Liepājā brauc dzērumā 4

Kalvenē un Liepājā policisti noķēra vīriešus, kuri ar velosipēdu brauca alkohola reibumā, gan pie automašīnu stūres bija sēdušies kunga dūšā, turklāt vienā gadījumā bez tiesībām.

23. janvārī pulksten 23:15 Liepājā, Rīgas ielā 2002.gadā dzimis jaunietis brauca ar velosipēdu, būdams 1,25 promiļu reibumā, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Madara Šeršņova.

24. janvārī pulksten 16:10 Aizputes novadā, Kalvenes pagastā 1985.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams, 1,29 promiļu reibumā.
 
24. janvārī ap pulksten 17:53 Liepājā, Siļķu ielā 1965.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi", būdams 1,10 promiļu reibumā.

Visos gadījumos par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.
 
24. janvārī ap pulksten 8:20 Liepājā, Atmodas bulvārī 1982.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu, būdams 1,16 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vai kāds atjēgsies

Nē nu kāds ātprāts,Kalvenē viens vecis iecukājis brauc ar riteni ! Nu ko policistiem vairs darīt nav ko! Nu lai viņš brauc, a ko viņam tagad ziemas laikā darīt? Labi vēl ka veļuks vēl ir, visur viss ir ciet, darba nav, ne pie bērniem aiziet,ne sievasmātei malku saskaldīt ! Veikalos nopirkt jau arī citu neko nevar kā šnabi un zaceni ! Vajadzētu tikt uz 7 km attālo ambulanci,bet kā? Kājām neaiziesi, bet dēls vest nedrīkst, neesam vienā mājā! Tie kas nodarbojas ar kukuļdošanām lielos apmēros tiek cauri sveikā , bet onka kautkur nomaļā pagastā iesilis pabrauc ar ričuku - nu tāda traģēdija,tāds pārkāpums ,sodu maksāsi un nekur neliksies! Pa laukiem tādus muļķīšus var gaiņāt, bet lielajiem kumosiem liek mieru!

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 09:44

no otras puses skatoties

ja tas onka ar veļuku paskries zem smagā autiņa, tad cietējs būs ne tikai sašmigojies onka, bet psiholoģiska problēma arī tam autiņa šoferim. Ja gribēji uzskaitīt covidlaika problēmas, tad šis nebija īstais gadījums

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 10:01

Īstenībā tā

Tie lauku veči kas laukos iecukā un brauc, nav nekādi švakie un zina ko dara.Otrkārt kur tu šodiem dabūsi Kalvenē kādu kravas mašīnu ? Kur viņa brauks un ko darīs.Visas mašīnas sasmērētas un noliktas līdz labākam laikam ! Ja jau brauktu tā tie smagie,tad veči necukātu bet strādātu un brauktu ar smagajiem ,un ar ričukiem apkārt nebraukātu !

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 10:33

divi riteni

Kalvenē laikam attaisnoti ir visi, kam zem dibena sēdeklis un divi riteņi. Tabu, ko nedrīkst nosodīt. Nākamajos Kalvenes svētkos droši vajadzētu sacensību ar velisopēdiem pēc 300gr alkahola no vecās stacijas līdz Podniekiem un atpakaļ. Saprotu, ka ja kāds Kalvenē brauc ar smago, tad tas ir nodevējs vai arī nav no Kalvenes. No tiem arī uzmanaties.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 11:46

Kriminālziņas