Liepājā jaunieša ar elektroskrejriteni notriekta sirmgalve gūst galvas traumu 1

Otrdien ap pulksten 11.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Rīgas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. 

Noskaidrots, ka jaunietis, vadot elektroskrejriteni pa ietvi, uzbrauca simrgalvei, kura iznāca no ēkas Rīgas ielā. Kā skaidro jaunietis, viņš nav paspējis nobremzēt un uzbraucis sievietei, pēc kā viņa nokrita, sasitot galvu. Jaunietis palīdzējis sievietei, apturot asiņošanu, savukārt garāmgājēji izsauca operatīvos dienestus, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Sirmgalve ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē, savukārt Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Jaunietim, kurš vadīja elektroskrejriteni, nav velosipēda vadīšanas tiesību. Atgādinām, ka ar elektroskrejriteni drīkst pārvietoties tikai viens cilvēks vecumā no 14 gadiem. Nepilngadīgai personai, lai pārvietotos ar elektroskrejriteni, ir nepieciešamas velosipēda vadīšanas tiesības.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par ceļa nedošanu gājējiem vai transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem ir priekšroka, piemēro naudas sodu velosipēda vai elektroskrejriteņa vadītājam no 10 līdz 30 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bezatbildība

Sirmgalves radiniekiem jāpiedzen morālais un veselības izdevumi kompensācija par nodarīto lai sedz jaunieśa vecāki bez tiesas neiztikt. Sirmgalvei labu advokātu un medicīnas dokumtus.

pirms 11 dienām, 2021.09.09 09:11

Kriminālziņas