Liepājā nobrauc gājēju un aizbēg; policija meklē aculieciniekus 1

Svētdien Latvijā reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 13 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova aģentūru LETA informēja, ka svētdien, 19. septembrī, ap pulksten 21 Liepājā, Brīvostas un Oskara Kalpaka ielu krustojumā, pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbrauca vīrietim, kurš negadījuma vietā gāja bojā. Vainīgais autovadītājs aizbrauca no negadījuma vietas.

Valsts policijā ir sākts kriminālprocess, un policisti aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Svētdien septiņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, bet pa diviem - Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē. No cietušajiem divi bija gājēji, bet viens - velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: piecus - Rīgas reģionā, divus - Zemgalē, bet pa vienam - Latgalē un Kurzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 228 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 57 autovadītāji, Vidzemē - 88, Zemgalē - 47, Kurzemē - 19, bet Latgalē - 17 autovadītāji. Viens autovadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 450 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Uldis

Debilāku virsrakstu šim negadījumam atrast laikam ir neiespējami. Šādi var uzrakstīt tikai cilvēks kas nekad nav braucis ar fūri un Bijis šai krustojumā, kādā leņķī ko var redzēt no fūres kabīnes un kur atradās traģiski bojā gājušais. Tas fūres vadītājs iespējams ka pat vēl šobrīd nezin kas noticis ????????P. S Bet nu jā, ko var gribēt no šodienas ķipa žurnālistiem.

pirms mēneša, 2021.09.20 11:13

Kriminālziņas