Liepājā pārdevēja jaunietim pārdod enerģijas dzērienu 1

Trešdien Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas veica profilaktisko pasākumu ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos dzērienus nepilngadīgajām personām, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Pārbaudes tika veiktas Liepājā un no 12 pārbaudītām tirdzniecības vietām pārkāpumi tika konstatēti vienā vietā, kur pārdevēja, nepārliecinoties ar personas vecumu, pārdeva enerģijas dzērienu. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Saskaņā ar Enerģijas dzēriena aprites likumu, par enerģijas dzērienu pārdošanu personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, piemēro naudas sodu juridiskās personas darbiniekam — pārdevējam — no 140 līdz 175 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lauva

Nu protams ,tas ir briesmīgs noziegums ,toties nepilngadīgais drīkst bez vecāku atļaujas vakcinēties .Jautājums -kurš ir lielāks ļaunums?

pirms 7 dienām, 2021.06.08 13:02

Kriminālziņas