Nīcas novadā avārijā divi cietušie; avārijas ar cietušajiem arī Liepājā 2

Trešdien, 30. oktobrī, pulksten 20.20 tika saņemta informācija, ka ceļu satiksmes negadījums notika Nīcas novadā uz A11 šosejas pie pagrieziena uz Jūrmalciemu, kur avarēja automašīna "Audi".

Negadījumā cieta divas personas, kuras pašu spēkiem spēja izkļūt no automašīnas. Cieta 1990. gadā dzimis automašīnas vadītājs un viņa pasažiere - 1988. gadā dzimusi sieviete. Abi ar traumām tika nogādāti medicīnas iestādē, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Madara Šeršņova

Trešdien pulksten 8.30 Liepājā, Cukura ielā, notika negadījums, kur bija sadursme starp 1981. gadā dzimuša vīrieša vadīto "BMW" automašīnu un 1981. gadā dzimušas sievietes vadīto "VW" spēkratu. Tika noformēts saskaņotais paziņojums. Pulksten 13.20 no Liepājas Reģionālās slimnīcas traumpunkta tika saņemta informācija, ka pēc palīdzības bija vērsusies "VW" automašīnas vadītāja. Viņai tika konstatēti ķermeņa sasitumi.

Trešdien pulksten 9.20 Liepājā, Ganību un Vaiņodes ielas krustojumā, notika avārija, kurā saskrējās 1961. gadā dzimuša vīrieša vadītais autobuss un 2000. gadā dzimušas jaunietes vadītā automašīna "Volvo". Tika noformēts saskaņotais paziņojums. Pulksten 15 no traumpunkta tika saņemta informācija, ka pēc palīdzības bija vērsusies "Volvo" automašīnas vadītāja. Viņai tika konstatēti ķermeņa sasitumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Es

Biju liecinieks satiksmes negadijumam uz Ganibas ielas,interesanti kur jaunkundze dabuja tos sasitumus ja tika tikai atrauts volvo spogulis un autobusam noskrapets sāna aizmugureja daļa.Kapec melot ,kapec.tad uzreiz vina to neteica policistiem kuri bija izsaukti uz notikuma vietu.Nu jau izskatas ka Liepaja ta klust par sergu notiek avarija un pec 5-6 st.griezas slimnica.

pirms gada, 2019.10.31 20:37

Juku laiki

Vīra vai mīļākā kulaks deva par sevi manīt. Ja nemāk braukt dabūn acē babene. Daudz bābu nezinu kā viņas ieguvušas tiesības caur ko citu noteikti. Bet kur ir revīzijas kas kontrolētu kā iegūst tiesības.

pirms gada, 2019.11.01 08:43

Kriminālziņas