Nīcas pagastā avārijā viena no automašīnām pamet negadījuma vietu 2

15. jūlijā ap pulksten 21.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Nīcas pagastā uz autoceļa A-11 ir notikusi divu automašīnu sadursme, pēc kā viena no sadursmē iesaistītajām automašīnām pameta negadījuma vietu, neziņojot par negadījumu policijai.

Savukārt otras negadījumā iesaistītās automašīnas “Mitsubishi” vadītāja guva miesas bojājumus un tika nogādāta medicīnas iestādē, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti negadījuma apstākļi un otra negadījumā iesaistītā automašīna.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vai kāds atjēgsies

Nu kur viņš liksies, agri vai vēlu tāpat atradīs.Vienīgi ja bija apreibinājies,cerēja izsprukt !! Labak pats kā čalis aizbrauktu pie cietušās un aprunātos, nu ja leituks,nu tad es nezinu,var būt visādi !!

pirms 17 dienām, 2021.07.18 08:49

nesaprotu

Tur bija sasists audi a1 sarkans un mitsubishi (cik saprotu) , kā arī netrafarētā škoda...kurš tad pamuka? kautkas neiet lāgā

pirms 16 dienām, 2021.07.19 09:40

Kriminālziņas