Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija Liepājā soda agresīvos braucējus, kas neievēro noteikumus Raiņa ielā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, ikdienā veicot patrulēšanu, konstatē dažāda veida pārkāpumus ceļu satiksmē, tostarp tiek noformēti materiāli par pārkāpumiem, kas saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu ir uzskatāmi par agresīvu braukšanu. Arī aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas konstatēja vairākus šāda veida pārkāpumus, galvenokārt – Liepājā, Raiņa ielā, kur vairāki transportlīdzekļi apbrauca pieturā apturētu sabiedrisko transportu, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. 

25.jūlijā ap pulksten 13:10 Valsts policijas amatpersonas, patrulējot Liepājā, Raiņa ielā konstatēja divus likumpārkāpējus, automašīnas “Toyota” un “Volkswagen” vadītājus, kuri veica priekšā esoša transportlīdzekļa apbraukšanas manevru, proti, pieturā apturēta sabiedriskā transporta apbraukšanu, šķērsojot ceļa horizontālo apzīmējumu “balta nepārtraukta līnija”, neievēroja ceļa zīmes “braukšanas virzieni joslās” prasības, šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu “drošības saliņa” un izdarīja vienlaicīgi vairākus rupjus ceļa satiksmes noteikumu pārkāpumus, tādējādi ignorējot pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses, kas izpaužas kā agresīva braukšana.

Tāpat 23.jūlijā ap pulksten 09:40 likumsargi fiksēja vēl vienu pārkāpēju Liepājā, Raiņa ielā, kurš ar automašīnu “Volkswagen” veica priekšā apturēta transportlīdzekļa, proti, pieturā apturēta sabiedriskā transporta apbraukšanu, šķērsojot ceļa horizontālo apzīmējumu “balta nepārtraukta līnija", no nepārtrauktās līnijas puses šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu "sadalošā sala", tādejādi veicot vienu aiz otra sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas izpaužas, kā agresīvs braukšanas veids. Savukārt 22.jūlijā ap pulksten 11:40 Valsts policija fiksēja automašīnu “Peugeot”, kuras vadītāja Liepājā, Raiņa ielā veica priekšā apturēta transportlīdzekļa, proti, pieturā apturēta sabiedriskā transporta apbraukšanu, šķērsojot ceļa horizontālo apzīmējumu "balta nepārtraukta līnija", no nepārtrauktās līnijas puses šķērsoja horizontālo apzīmējumu "drošības sala", tādejādi pārkāpjot vienu aiz otra sekojošu ceļu satiksmes noteikumus, kas izpaužas ka agresīvs braukšanas veids.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par agresīvu braukšanu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70-280 eiro un 6 soda punktus. Nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt sevi un apkārtējos.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas