Pret dzērājšoferi Liepājā, kurš nogrāva ielas barjeras, uzsāk vairākus administratīvo pārkāpumu procesus 1

Vīrietim, kurš otrdienas rītā Liepājā dzērumā ar automašīnu izraisīja avāriju Mirdzas Ķempes ielā, iebraucot ceļa norobežojošās barjerās, Valsts policija uzsāka četrus administratīvo pārkāpumu procesus.

Vakar ap pulksten 09.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot ceļa norobežojošās margas. Valsts policijas amatpersonām, ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītājs ar kājām bija devies prom no notikuma vietas, par notikušo neziņojot Valsts policijai likuma noteiktā kārtībā, taču aculiecinieki norādīja viņa pazīmes un policisti viņu atrada turpat, netālu, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas veica alkohola pārbaudi vīrieša izelpā un konstatēts, ka viņš atradies 1,59 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti četri administratīvo pārkāpumu procesi par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, par negadījuma vietas atstāšanu, par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un par transportlīdzekļa vadīšanu, ja ir spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, transportlīdzekļu vadīšanas tiesības nedrīkst izmantot, ja transportlīdzekļa vadītājs nav normatīvajos aktos noteiktajā termiņā veicis kārtējo veselības pārbaudi vai veselības pirmstermiņa pārbaudi, — līdz veselības pārbaudei.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gunta Sil.

Riktigs mirlaks, ja zem 2 promilem nevar noturet braucamo.

pirms 12 dienām, 2021.09.08 19:40

Kriminālziņas