Sieviete Nīcā pēc negadījuma izraisīšanas tiek pie barga soda 3

Otrdien, 24. augustā, pulksten 19.30 ceļu satiksmes negadījums notika Nīcā kādā mājas pagalmā, kur to izraisīja dāma ar automašīnu "Chrysler Voyager".

1970. gadā dzimusī sieviete vadīja automašīnu "Chrysler Voyager" atpakaļgaitā un uzbrauca stāvēšanai noliktai automašīnai "Hyundai". Kad ieradās Valsts policija, tā konstatēja, ka sieviete ir 0,54 promiļu reibumā, portālu "ReKurZeme" informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

D. Valdmane norāda, ka negadījums ir interesants ar to, ka sieviete apgalvoja, ka alkoholu bija lietojusi pēc negadījuma izraisīšanas. Par alkohola lietošanu pēc negadījuma izraisīšanas pienākas jau daudz bargāks sods.

Ceļu satiksmes likums paredz, ka alkohola, narkotisko vai citu apriebinošo vielu lietošanas pēc satiksmes negadījumā tiek atņemtas autovadītāja tiesības uz pieciem gadiem, kā arī tiek piemērots naudas sods no 240 līdz 400 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ķepals

Lindiņa no Papes tā visādus brīnumus izstrādā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.25 22:32

Ak tu vells parāvis !!!

Nu kur tad "plikpakaļainie" Nīcas čomi, ka nav neviena vārdiņa uzmuldējuši !!! Pričalā reņģu asakas sūkāja ??? Varbūt kopā ar dūšīgo šmigaino Nīcas dūšīgo sētas braucēju !!

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.26 15:23

Kriminālziņas