Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Raulu Ozolu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo Raulu Ozolu, dzimušu 2005.gadā. Raula Ozola 2021.gada 1.septembrī ap pulksten 19:00 izgāja no savas dzīvesvietas Ventspilī, Lielā prospektā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies, kā arī  nav zināma viņas atrašanās vieta.

Pazīmes: augums aptuveni 1,60m, kalsnas miesas uzbūves, mati - blondi, līdz pleciem, tetovējumi uz abām kājām (gan uz ceļiem, gan apakšstilbiem), sarkanas krāsas tetovējums uz rokas locītavas, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Iespējamais apģērbs: melni legingi, melna kapučjaka, melni/sarkani/balti “Jordan” botas virs potītēm. Jaunietei līdzi melnas krāsas mugursoma ar uzrakstu “Nike”.

Ja kādam ir informācija par Raulas atrašanās vietu, vai laika posmā no 2021.gada 1.septembra pulksten 19.00 Raula ir redzēta, lūdzam ziņot Valsts policijai pa tālruni 110.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas