Valsts policija uz aizdomu pamata par psihotropo vielu realizāciju Liepājā aiztur vīrieti

Valsts policija (VP) uz aizdomu pamata par psihotropo vielu realizāciju Liepājā aizturējusi vīrieti, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Janvāra beigās VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par nodarbošanos ar neatļautu psihotropo vielu realizāciju Liepājā aizturēja kādu vīrieti.

Pēc Šeršņovas stāstītā, veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā, tika konstatēta un izņemta pulverveida viela, kas satur metamfetamīnu un šķidrumu, kas satur metadonu. Tāpat dzīvoklī atrasts sprādzienbīstams priekšmets - rokas granāta, gāzies ierocis un nauda.

Aizdomās turētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā un uz izmeklēšanas laiku viņam ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums, sacīja policijas pārstāve.

VP Kurzemes reģiona pārvaldē ir sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, piebilda Šeršņova.

VP informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti VP informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

VP atgādina, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67 075 444, kas ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informācija precīzi jādefinē, vai arī rakstot uz e-pastu "uzticiba@vp.gov.lv".

Pievieno komentāru

Kriminālziņas