Vīrieši par mājsēdes neievērošanu bargu sodu saņem Priekules pagastā 3

Valsts policija informē, kur sestdien, 16. janvārī, mājsēdes laikā tika apturēta automašīna, kurā atradās divas personas, no kurām abas sēdēja automašīnas salonā un apgalvoja, ka nezina, kurš ir vadījis šo automašīnu.

16. janvārī ap pulksten 22.45 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Priekules pagastā apturēja automašīnu “Ford”. Automašīnā atradās divas personas, taču neviens nebija pie stūres. Vīrieši apgalvoja, ka nezina, kurš sēdējis pie stūres, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Abi vīrieši atradās alkohola reibumā, bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un skaidrs, ka viens no viņiem bija vadījis automašīnu.

Valsts policijā pa notikušo ir uzsāks kriminālprocess. Savukārt par mājsēdes neievērošanu abiem vīriešiem ir uzlikts 1000 eiro liels sods.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nu jaāāā

Bet sabiedriskā autobusā taču brauc no neskaitāmām mājsaimniecībām...bet vienā automašīnā nedrīkst!Kurrrrrrrrrrrrrrr loģika???

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.19 14:54

vecis

Kad Priekules pilsētā parādīsies kāds policists un uzliks sodus tiem nenormāliem "lidotājiem", kas brauc dienās un naktīs ar mašīnām un močiem bez izpūtējiem, krustām šķērsām pa ielām un dārziem, laužot žogus un stabus un tusējas pie garāžām?

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.19 17:38

Kriminālziņas