Liepājas Leļļu teātris sezonu sāk ar divām pirmizrādēm

Piektdien, 31. jūlijā, Liepājas Leļļu teātris savu 31.sezonu atklās ar kopīgu teātra kolektīva foto un ilgi gaidīto klātienes tikšanos ar skatītājiem Liepājas Rožu laukumā un teātra zālē, informē Liepājas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Hmieļevska.

Teātra sezonu aizsāks divi pirmuzvedumi – Klaipēdas un Liepājas mākslinieku veidotā novatoriskā rotaļizrāde pašiem mazākajiem „Es un mana mamma“ un latviešu astronoma Ilgoņa Vilka un kosmosa suņu Kosa un Mosa iedvesmotā „Ilgonis un (Vis)visums“.
Liepājas Leļļu teātra valdes locekle Lelde Vīksna: „Sezonu sāksim mazliet agrāk kā ierasts un atdosim skatītājiem Covid-19 radīto „parādu“, t.i. rādīsim abas izrādes, ko cerējām skatītājiem nodot jau martā un aprīlī“.

Sezonas turpinājumā taps jauns Ziemassvētku uzvedums Leldes Kaupužas režijā, savukārt režisors Ģirts Šolis veidos iestudējumu pēc Eriha Kestnera stāsta „Mazais cilvēks“ motīviem un Aleksandrs Jonovs leļļu izrādē no jauna atklās visiem zināmo stāstu „Runcis zābakos“.

Līdzās Karolinas Jurkštaites režisētajai „Es un mana mamma“ (31.jūlijā 11.00 un 14.00, 1. un 8. augustā 11.00), Edgara Niklasona veidotajai kosmosa ekspedīcijai „Ilgonis un (Vis)Visums“ (22. un 23. augustā 12.00), augustā skatītājiem būs priecīga atkalredzēšanās ar Zanes Zustas stāstu varoni pūcīti Ucipuci Ģirta Šoļa izrādē „Ucipuci meklē mājas“ (28.augustā 18.00 un 29.augustā 12.00). Tāpat augusta svētdienu rītos Liepajas Jūrmalas parka bērnu laukumā gaida neaizmirstami piedzīvojumi kopā ar Loti un viņas draugiem (2., 9., 16., 30.augustā 12.00).

Pievieno komentāru

Kultūra