Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kur labot zobus Rīgā?

Kad pēkšņi piemeklē zobu sāpes, ir svarīgi pēc iespējas ātrāk doties pie zobārsta. Rīgā klīniku un piedāvājuma spektrs ir plašs, tomēr katra individuālajām nepieciešamībām atrast atbilstošu zobārstniecību ir sarežģīti. Dažas no tām piedāvā ierobežotu pakalpojumu skaitu, darbalaiks neatbilst pacienta vajadzībām vai arī klīnika nenodarbojas ar bērnu zobārstniecību. Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecība gadu gaitā ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām Rīgā.

Palīdzība jebkurā laikā

Sāpes var piemeklēt jebkurā diennakts laikā, bieži arī dzīves nepiemērotākajos mirkļos. Piesakoties pie zobārsta, noteikti jāpievērš uzmanība laikam, kad vizīte ir plānota. Ja naktī pēkšņi nepieciešama akūta ārstēšana ārpus ierastā klīnikas laika, pacienti dod priekšroku saņemt palīdzību pēc iespējas ātrāk, izvēloties diennakts zobārstniecību. Tas ir lielisks veids, kā neļaut sāpēm kontrolēt savu dzīvi un pēc iespējas savlaicīgāk atbrīvoties no diskomforta.

Profesionāla un pieredzējusi komanda

Ikviens pacients vēlas, lai zobārstniecības atmosfēra būtu patīkama, droša, neizraisītu liekas bailes un personāls viestu uzticību, rīkojoties atbildīgi un profesionāli. Dr. Jūlijas Katkevičas klīnikā ikvienam darbiniekam ir ilggadēja pieredze savā specializācijā, kas pacientam palīdz sasniegt labāko rezultātu. Zobu labošanai klīnikas izvēle jāveic kārtīgi, lai darbs tiktu veikts atbilstoši higiēnas standartiem un problēma tiktu atrisināta pilnībā, neradot neprofesionalitātes sekas un liekas izmaksas nākotnē.

Labākās metodes un jaunākā aparatūra

Tik ļoti svarīgā un neatņemamā darba pieredze ir ļāvusi apgūt visefektīvākos ārstēšanas veidus un labākos risinājumus arī sarežģītiem gadījumiem. Sastādot specializētu plānu zobu labošanai vai jebkurai citai procedūrai, balstoties uz noteiktām pacienta ķermeņa anatomiskajām īpatnībām. Jauna un moderna aparatūra ļauj ieviest aizvien vairāk jauninājumus pakalpojumu klāstā.

Katrs vēlas atrast zobārstu, ar kuru veidot ilgnoturīgu sadarbību, kuram uzticēties un nebaidīties ik reizi, kad atkal nepieciešama stomotoloģiska ārstēšana. Viegla komunikācija un vienoti mērķi jau konsultācijas laikā palīdz veikt īsto izvēli. Viena no labākajām vietām zobu labošanai Rīgā ir Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība, sniedzot pacientam labāko pieredzi zobārsta kabinetā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.