Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kur uzglabāt mantas, ja tiek mainīta dzīvesvieta? Izvēlies box noliktavu pakalpojumus!

Cilvēka dzīvi ir grūti iedomāties bez dažāda veida mantām, tāpēc situācijās, kad cilvēks maina dzīvesvietu un it īpaši, ja pārceļas no citas valsts, kļūst aktuāls mantu uzglabāšanas jautājums. Ne vienmēr uzreiz tiek atrasta piemērota dzīvesvieta vai ir iespēja visas mantas pārvietot uz jauno mājokli. Lai mazinātu stresu dzīvesvietas maiņas laikā un ievērojami atvieglotu pārvākšanās procesu, lieliski noder noliktavas jeb speciālas mantu glabātavas, kuras iespējams nomāt uz sev vajadzīgo laika periodu. Mūsdienās ir pieejamas modernas un finansiāli pieejamas noliktavas mantu glabāšanai dažādās platībās ar videonovērošanu un dažādām ērtībām.

Mantu uzglabāšanas noliktavu risinājumi
Noliktavas dzīvesvietas maiņas gadījumā ir viens no labākajiem risinājumiem pagaidu mantu uzglabāšanai. Taču nav nepieciešamības izīrēt lielas platības noliktavas, kas visbiežāk atrodas tālu no pilsētas centra un ir grūti sasniedzamas, ja, piemēram, nav personīgā transportlīdzekļa. Dažādu mantu glabāšanai īstermiņā vai ilgtermiņā ir piemērotas “box noliktavas”, piemēram, Self Storage noliktavas Rīgā, kas pieejamas pat no 2 m2 lielas platības. Tās ir aprīkotas ar klimata kontroli un videonovērošanas sistēmām, tāpēc uzglabāt mantas tādās telpās ir īpaši droši. Turklāt nomniekam savai “box noliktavai” ir ērta un neierobežota piekļuve visas diennakts laikā ar viedatslēgas palīdzību, ko var lejupielādēt savā viedtālrunī.

Ātra līguma noslēgšana
Viena no lielākajām Self Storage “box noliktavu” priekšrocībām ir ātra nomas līguma noslēgšana, kas notiek attālināti. Tas nozīmē, ka, pirmkārt, tiek ievērojami ietaupīts klientu laiks un, otrkārt, sākt izmantot savu nomāto noliktavas telpu var uzreiz! Nepieciešams vien izvēlēties vēlamo noliktavas platību, iepazīties ar noliktavas izmantošanas nosacījumiem un noslēgt līgumu, lejupielādēt viedatslēgas mobilo lietotni un nekavējoties sākt izmantot savu mantu glabātuvi. Ātrums mantu uzglabāšanas gadījumā īpaši svarīgs ir cilvēkiem, kuri pārceļas uz dzīvi no citas valsts vai steidzami meklē jaunu dzīvesvietu, tāpēc ir operatīvi jārisina mantu glabāšanas jautājums.

Ērta piekļuve savām mantām
Self Storage noliktavas paredz neierobežotu piekļuvi 24/7 savām mantām bez personāla iesaistes, kas ir īpaši ērti, jo nav jārēķinās ar darbalaiku, kā arī nav nepieciešamības meklēt vai gaidīt darbiniekus, kuri sniegtu piekļuvi savai nomātajai noliktavas telpai. Piekļuve mantu glabātuvēm tiek īstenota ar viedatslēgas palīdzību. Turklāt viedatslēgu var koplietot ar sev vēlamo personu, ja pašam nav iespējas piekļūt mantām vajadzīgajā brīdī, un pārraudzīt aktivitātes savās noīrētajās noliktavas telpās ar mobilās lietotnes palīdzību. Mantu uzglabāšana ar Self Storage notiek nomniekam ērtā veidā, tāpēc, ja meklējat, kur atstāt mantas īstermiņā vai ilgtermiņā, izvēlieties pašapkalpošanās “box noliktavu” pakalpojumus.

Dzīvesvietas maiņa – jaunas dzīves sākums
Cilvēkiem atbraucot no citas valsts uz Latviju un meklējot jaunu dzīvesvietu, nav lieki jāraizējas par mantu uzglabāšanu, jo jaunās dzīvesvietas meklēšanas gaitā savas mantas var uzglabāt pašapkalpošanās “box noliktavās”. Turklāt tādu mantu glabātuvju noma ievērojami mazinās stresu, kas var rasties meklējot savas jaunās mājas, jo visas mantas tiks droši uzglabātas speciāli šim nolūkam paredzētās telpās.

“Box noliktavas” ir labs risinājums arī gadījumā, kad studenti vai cilvēki, kuri meklē darbu galvaspilsētā, vai citu iemeslu dēļ pārceļas uz dzīvi Rīgā. Pārvākšanās laikā var rasties nepieciešamība uzglabāt mantas, tāpēc mantu glabātavas noma kļūst par īpaši praktisku ieguldījumu. Dzīvesvietas maiņa vienmēr ir jaunas dzīves sākums, un “box noliktavas” palīdz šīs jaunās dzīves uzsākšanā, parūpējoties par drošu un ērtu mantu glabāšanu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.