Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kurš kuru: “Jaunliepāja” pret “Vecliepāju”

Šo sestdien, 16. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” basketbola komandas. Sacensības norisināsies visas dienas garumā un tās sākums jau pulksten 10.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies 24 dažādu nozaru komandas gan no Jaunliepājas, gan Vecliepājas. Atgādinām, ka pirmajā krastu mačā 2020.gadā emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par uzvarētājiem kļuva ”Jaunliepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja ”Vecliepājas” komandu. Savukārt ne mazāk spraigi notikumi risinājās arī 2021.gadā, kur ”Vecliepājas” komandai izdevās revanšēties ar rezultātu 280:272. Iepriekšējā gadā, 13 stundu garajā basketbola spēlē jeb ”maratonā” pie otrās uzvaras pēc kārtas tika ”Vecliepājas” basketbolisti, kurši šoreiz uzvaru izcīnīja pārliecinoši ar rezultātu 407:358, portālu “ReKurZeme” informē sacensību pārstāvis Dāvis Plūme.

Šogad virknējumi ir nedaudz pamainījušies, bet kopumā komandu skaits ir ļoti līdzīgs. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šogad klāt nākušas robežsardzes un zemessardzes komandas, kā arī uzņēmums “Jensen Metal”, papildinot Jaunliepājas krastu. Pasākuma sākums 16.septembrī pulksten 10:00 un to atklās Jaunliepājas uzņēmums “CTB”, sacenšoties pret Vecliepājas pārstāvjiem “UPB”. Savukārt noslēdzošās spēles sākums starp Liepājas uzņēmēju un Domes komandām pulksten 22:00. Pasākuma laikā norisināsies arī dažādi konkursi un pārbaudījumi skatītājiem. Tāpat notiks tālmetienu un meistarības konkurss, kurā piedalīsies katras komandas izvirzīts pārstāvis.

Pirms izšķirošās Krastu maču spēles Liepājas domes vadība pasniegs pateicības tiem Liepājas skartajiem, kas bija iesaistīti Latvijas vīriešu basketbola izlases gatavošanā Pasaules kausam basketbolā un kas piedalījās augstākajā vīriešu basketbola izlašu turnīrā pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” komandām, tādējādi noskaidrojot šī gada Liepājas “krastu mača” čempionus. Ieeja pasākumā: bezmaksas.

“Vecliepāja” – “Jaunliepāja” krastu mača programma (16.septembris):
Pulksten 10 CTB (Jaunliepāja) – UPB (Vecliepāja)
Pulksten 11 Jensen Metal (Jaunliepāja) – AE Partner (Vecliepāja)
Pulksten 12 Valsts Tehnikums (Jaunliepāja) – LOC (Vecliepāja)
Pulksten 13 Power House (Jaunliepāja) – CF Liepāja (Vecliepāja)
Pulksten 14 Zemessardze (Jaunliepāja) – Robežsardze (Vecliepāja)
Pulksten 15 Liepājas policija (Jaunliepāja) – Liepājas cietums (Vecliepāja)
Pulksten 16 “Jūras spēki” (Jaunliepāja) – “Ugunsdzēsēji” (Vecliepāja)
Pulksten 17 “Jaunliepājas meiteņu izlase” – “Vecliepājas meiteņu izlase”
Pulksten 18 FK “Kurši” (Jaunliepāja) – Liepājas futbola izlase (Vecliepāja)
18:45 Tālmetienu un meistarības konkursi
Pulksten 20 Liepājas mūziķi (Jaunliepāja) – Liepājas aktieri (Vecliepāja)
Pulksten 21 BK “Liepāja” (Jaunliepāja) – Liepājas amatieru izlase (Vecliepāja)
Pulksten 22 Liepājas uzņēmēji (Jaunliepāja) – Liepājas Pašvaldība (Vecliepāja)
Pulksten 22.50 pasākuma apbalvošana

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.