Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Labākā programmēšanas skola Latvijā

Kura jau šobrīd ir viena no pieprasītākajām profesijām un tāda būs arī nākotnē? Tie pilnīgi noteikti ir programmētāji. Tehnoloģiju lomai ikdienā arvien palielinoties, pieprasījums pēc programmētājiem tikai pieaug. Bez tam – programmēšanas pamata zināšanas nepieciešamas arī citās profesijās. Kur tās apgūt? Kura ir labākā programmēšanas skola Latvijā?

Pieejami CODELEX programmēšanas kursi

Viena no mūsdienīgākajām mācību iestādēm, kas specializējas tieši uz programmēšanas popularizēšanu un kursu vadīšanu šajā jomā ir CODELEX. Organizācija ir dibināta 2019. gadā un to ir radījis Sandris Artemjevs, kuram pašam ir vērā ņemama pieredze, strādājot ar uzņēmumu jaunajiem darbiniekiem un kursu, augstskolu absolventiem.

CODELEX skolas dibinātājs pirms trim gadiem sapratis, ka šādu kursu organizēšana ir noderīga visām pusēm – gan uzņēmumiem, kuriem arvien vairāk nepieciešami mūsdienīgi un tehnoloģiski domājoši darbinieki, gan arī pašiem darbiniekiem, kuri vēlas attīstīties un iet līdzi laikam.

Intensīvais kurss

CODELEX piedāvā vairāku veidu kursus, tostarp arī bezmaksas ievadkursus, taču pieprasītākais ir intensīvais kurss, kurā salīdzinoši īsā laikā iespējams iegūt pamata zināšanas par šo jomu.

Intensīvajam kursam var pieteikties ikviens interesents, arī tādi, kuriem nav nekādu iepriekšēju zināšanu. Šādi kursi ir īpaši noderīgi cilvēkiem, kuri ieplānojuši mainīt savu nodarbošanos, meklē jaunas iespējas un vēlas palielināt ienākumus.
Lai uzsāktu dalību intensīvajā kursā, iepriekš ir jāpabeidz divu nedēļu ievadkurss, kas ne tikai ļaus apgūt pašas pamata lietas, bet iedos arī pārliecību, vai tiešām vēlaties uzsākt attīstību šajā jomā.

Skaitļi, kas runā paši par sevi

  • Uzņēmums ir dibināts 2019. gadā un pašlaik darbojas nedaudz ilgāk kā trīs gadus.
  • Šajā laika periodā programmēšanas kursu absolvējuši vairāk nekā 240+ cilvēki, kuri jau veiksmīgi uzsākuši darba gaitas dažādos uzņēmumos.
  • Kursu vadītāji patiesi lepojas, ka vairāk nekā 90% absolventu izvēlas strādāt informācijas tehnoloģiju (IT) nozarē, pēc kursu beigšanas noslēguši darba līgumus, tādējādi apliecinot, ka ieguvuši vērtīgas zināšanas un ir gatavi tās izmantot praksē.
  • Lai apgūtu intensīvo kursu, studentiem dienā mācoties jāpavada vismaz 27 stundas (būs jāmācās ļoti daudz!).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.