Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas amatierpianistu festivāls “Pirkstiņi pa taustiņiem” viesosies Priekulē

Sestdien, 22. aprīlī, pulksten 13 ceļojošais Latvijas amatierpianistu minifestivāls “Pirkstiņi pa taustiņiem” Priekules kultūras namā jau 11. reizi priecēs klausītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāls aizsācies 2012. gadā, kad pēc Kauguru kultūras nama klavieru pulciņa “Vēstījums” skolotājas Edītes Milleres iniciatīvas norisinājās pirmais pasākums Grobiņas Skolēnu interešu centrā. Koncerti kļuva kā ikgadēja tradīcija, piesaistot jaunus skolotājus un viņu audzēkņus, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Minifestivāls ir kā satikšanās vieta audzēkņiem, kas klavierspēli apgūst interešu pulciņos. Katru gadu, pieredzot skolotāju, audzēkņu un viņu vecāku pozitīvās emocijas šajā festivālā, ir skaidrs, ka šī tradīcija turpināsies vēl ilgi!” pārdomās dalās Grobiņas SIC metodiķe Aija Niedola un klavierspēlēs pulciņa skolotāja Dace Vilkaste.

Šogad festivālā piedalīsies Grobiņas Skolēnu interešu centra, Kauguru kultūras nama klavierspēles pulciņa, Ārijas Helmūtes Mūzikas klases un Rīgas Valdorfa skolas audzēkņi, kā arī Edītes Milleres, Venetas Dubrovas un Olgas Gorbačovas privātskolnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gadu gaitā festivāls ir viesojies Kauguros, Durbē, Bārtā, Liepājā un Ropažu novadā.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.