“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti izvirzās vadībā ceturtdaļfināla sērijā

Foto – Uldis Dobelis

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 12. martā, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē izcīnīja uzvaru pret komandu “Slampe/Zevid”.

Grobiņnieki mačā bija pārāki ar 6:4 (3:2; 1:2; 2:0), ziņo Latvijas Florbola savienība.

“Leģionam/Grobiņas SC” divus vārtus guva Aivars Dēvics, pa vienai reizei katrs precīzi bija Toms Ēvalds, Uģis Savickis, Renalts Freimanis un Ričards Griezītis.

Mājinieki spēlē izvirzījās vadībā ar 3:1, bet mača turpinājumā viesi guva trīs vārtus pēc kārtas, pārņemot vadību ar 4:3. “Leģions/Grobiņas SC” vēl otrajā periodā panāca neizšķirtu 4:4, bet trešajā periodā guva vēl divus vārtus.

Sērijā līdz trim uzvarām grobiņnieki izvirzījās vadībā ar 2:1.

Ceturtdaļfināla sērijas nākamā spēle Grobiņas Sporta centrā notiks svētdien, 13. martā, pulksten 16. Nepieciešamības gadījumā piektā spēle būs 15. martā izbraukumā.