“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti Jauno gadu sāk ar uzvaru

Foto – Uldis Dobelis

Jauno gadu ar uzvaru iesāka “Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti, kas sestdien, 8. janvārī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 5:4 (1:1; 2:2; 2:1) uzvarēja “Ogres vilkus”.

Pirmajā periodā viesus vadībā izvirzīja Rihards Dainis, bet perioda vidū grobiņniekiem rezultātu izlīdzināja Aivars Dēvics.

Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Viesi divreiz izvirzījās vadībā, bet abas reizes mājinieki rezultātu izlīdzināja. “Ogres vilkiem” vārtus guva Kārlis Krastiņš un R. Dainis, bet grobiņniekiem otrajā periodā izcēlās Toms Ēvalds un Toms Jānis Dzērve.

Trešajā periodā pēc Edgara Birkenfelda gūtajiem vārtiem viesi vēlreiz izvirzījās vadībā. Grobiņniekiem rezultātu izlīdzināja T. Ēvalds, bet mača izskaņā uzvaras vārtus guva Renalts Freimanis.

“Leģionam/Grobiņas SC” nākamā spēle būs 22. janvārī pulksten 19 izbraukumā pret “RTU/Rockets 1”.