“Leģions/Grobiņas SC” jauno sezonu pirmajā līgā sāk ar uzvaru

Pagājušā gada Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas čempioni – “Leģions/Grobiņas SC” florbolisti jauno sezonu pirmajā līgā sāka ar uzvaru, savā laukumā pieveicot “Kurši FSS” vienību.

Grobiņnieki piektdien Grobiņas Sporta centrā ar 6:3 (2:0; 3:1; 1:2) uzvarēja “Kuršus FSS”.

Pirmajā periodā “Leģionu/Grobiņas SC” ar divu vārtu pārsvaru vadībā izvirzīja Toms Ēvalds un Ingars Jansons.

Otrajā periodā Valters Freijs, Madars Plepis un Lauris Zaicevs jau panāca 5:0 mājinieku labā. Perioda izskaņā Markuss Lēvalds liepājniekiem vienus vārtus atguva.

Trešā perioda sākumā Jānis Zukulis “Leģionam/Grobiņas SC” atjaunoja piecu vārtu pārsvaru – 6:1. Mača turpinājumā “Kuršu FSS” spēlētāji Ralfs Redjko un Roberts Alonderis samazināja rezultāta starpību.

“Leģionam/Grobiņas SC” par labāko tika atzīts vārtsargs Miks Urstiņš, kurš atvairīja 25 no 28 pretinieka metieniem.

Nākamā spēle grobiņniekiem būs 1. oktobrī pulksten 16 izbraukumā pret “RTU/Rockets 1” vienību.