“Leģions/Grobiņas SC” pirmajā līgā dramatiskā cīņā izrauj uzvaru pēdējās minūtēs

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti piektdien, 12. janvārī, izbraukumā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 7:6 (3:1; 2:1; 2:4) uzvarēja komandu “Slampe/Zevid”.

Grobiņnnieki trešā perioda sākumā bija vadībā ar 6:2, bet mājiniekiem izdevās panākt neizšķirtu – 6:6. “Leģionam/Grobiņas SC” uzvaras vārtus trīs minūtes pirms mača beigām guva Ingars Jansons. Viņš komandā tika atzīts par labāko, kopumā gūstot trīs vārtus.

Ar diviem vārtiem izcēlās Valters Freijs, bet pa vieniem vārtiem katrs guva Madars Plepis un Kristers Adamanis.

Grobiņniekiem nākamā spēle būs sestdien, 20. janvārī, pulksten 16 Grobiņas Sporta centrā pret komandu “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

Pirmās līgas rietumu grupas tabulā “Leģions/Grobiņas SC” ar 34 punktiem ir pirmajā vietā. Seko “Latvijas Universitāte/FS Masters” (33) un “Kuldīgas NSS/Linde Grupa” (30).