“Leģions/Grobiņas SC” pirmajā līgā pārliecinoši uzvar “Latvijas Universitāti/FS “Masters”

Foto – Latvijas Florbola savienība

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti piektdien, 19. novembrī, Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā izbraukumā ar 7:3 (3:0; 2:0; 2:3) uzvarēja “Latvijas Universitāti/FS Masters” vienību, informē Latvijas Florbola savienība.

Grobiņniekiem pirmajā periodā katrs pa vieniem vārtiem guva Madars Plepis, Aivars Dēvics un Renalts Freimanis, panākot 3:0. Otrajā periodā īsā laika posmā divreiz precīzs bija Toms Jānis Dzērve, panākot jau 5:0 “Leģiona/Grobiņas SC” labā.

Trešajā periodā viesiem vēl vārtus guva Rendijs Pūce un Toms Ēvalds, uz ko mājinieki atbildēja ar trim gūtiem vārtiem. Grobiņnieki svinēja uzvaru, revanšējoties par zaudējumu iepriekšējā kārtā savā laukumā.

“Leģionam/Grobiņas SC” šī būs piektā spēle pirmās līgas čempionātā. Grobiņnieki pirmajā mačā izbraukumā ar 8:7 uzvarēja komandu “Slampe/Zevid”. Pēc tam savā laukumā ar 2:5 tika atzīts “Talsu NSS/Zerorisk” pārākums, bet izbraukumā ar 7:4 pārspēti “Ogres Vilki”. Pirms “lokdauna” grobiņnieki savā laukumā ar 5:10 piekāpās “Latvijas Universitātei/FS Masters”.

Grobiņniekiem nākamā spēle būs 21. novembrī pulksten 17 savā laukumā pret “RTU/Rockets 1” vienību.