“Leģions/Grobiņas SC” pirmajā līgā piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 11. novembrī, Kuldīgā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 4:7 (1:0; 1:6; 2:1) zaudēja komandai “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

Grobiņnieki pēc Madara Plepja gūtajiem vārtiem pēc pirmā perioda bija vadībā ar 1:0. Otrā perioda pirmajā minūtē mājinieki vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet 15 sekundes vēlāk Aivars Dēvics atjaunoja vadību kuldīdzniekiem.

Perioda turpinājumā mājinieki guva vēl piecus vārtus, esot vadībā ar 6:2.

Trešajā periodā Ričards Griezītis un Lauris Zaicevs divus vārtus atguva – 4:6. Pēdējā minūtē mājinieki raidīja bumbiņu grobiņnieku tukšajos vārtos – 4:7.

“Leģionam/Grobiņas SC” nākamā spēle būs 19. novembrī pulksten 13 Talsos pret “Talsu NSS/TX koks”.

Pirmās līgas Rietumu grupā grobiņnieki ar 17 punktiem ir trešajā vietā. Ar 21 punktu vadībā ir “Latvijas Universitāte/FS Masters”, bet otrajā vietā ar 18 punktiem ir kuldīdznieki.