“Leģions/Grobiņas SC” smagā cīņā uzvar pirmās līgas pusfināla pirmajā spēlē

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 16. martā, Nīcas sporta hallē Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas pusfināla pirmajā spēlē pēcspēles metienos ar 3:2 uzvarēja komandu “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

Pusfināla sērijā līdz trim uzvarām grobiņnieki izvirzījās vadībā ar 1:0.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēc otrā perioda ar 2:1 vadībā bija kuldīdznieki. Grobiņniekiem vārtus guva Valters Freijs. Viņš trešajā periodā panāca neizšķirtu – 2:2.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki bija “Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti.

“Leģions/Grobiņas SC” ceturtdaļfinālā līdz trim uzvarām pārliecinoši ar 12:3, 7:4 un 10:6 uzvarēja “Saulkalni”.

Pērn “Leģions/Grobiņas SC” un kuldīdznieki spēlēja Arēnā Rīga pirmās līgas finālā, kur par čempioniem kļuva grobiņnieki.