Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina iesniegt pieteikumus bērnu un jauniešu nometnēm

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde no 23.marta līdz 13.aprīlim aicina iesniegt pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai konkursā par bērnu un jauniešu nometņu organizēšanu 2022. gada vasaras un rudens brīvlaikos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atpūtas un sporta nometnes tiek organizētas, lai veicinātu bērnu un jauniešu daudzpusīgu kompetenču un nepieciešamo dzīves prasmju veidošanos, vienlaicīgi sekmējot nometņu darbības kvalitāti, kā arī lai Liepājas skolēniem nodrošinātu produktīvu un mērķtiecīgu brīvā laika pavadīšanas un nodarbinātības iespējas un veicinātu veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu, dzīves un karjeras vadības prasmju apguvi, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Vadītāja palīgs komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Bērnu un jauniešu nometņu projektu līdzfinansēšanas konkurss ir atklāts un tajā var piedalīties – valsts un pašvaldības institūcijas, fiziska persona, ja tā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta komercreģistrā kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs un juridiska persona, kuras rīko bērnu un jauniešu nometnes Liepājas pilsētas izglītojamajiem. Pašvaldības budžetā šogad nometņu atbalstam ieplānots līdz 45 000 eiro. Atbilstoši konkursa nolikumam pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu apmērā līdz 70% no projekta kopējām izmaksām. Minimālajam nometnes dalībnieku skaitam jābūt 20 skolēniem, nometnes ilgums vasaras nometnēm – septiņas dienas; rudens nometnēm – piecas dienas un nometnes programmas ilgums dienas nometnēm ir ne mazāks, kā sešas stundas dienā. Ar Liepājas pilsētas bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Bērnu un jauniešu nometņu projekti jāiesniedz Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā https://pieteikumi.liepaja.lv. Piesakot nometni, būs jāveic autorizēšanās sistēmā, kas notiek izmantojot vienoto pieteikšanās moduli www.latvija.lv. Lai atvieglotu darbu un būtu saprotami pieteikuma izstrādes nosacījumi, aicinām iepazīties ar  Konkursa pieteikuma aizpildīšanas vadlīnijām https://saite.lv/dZFqn. Tāpat aicinām iepazīties ar  Ministru kabineta 2009. gada 1. septembra noteikumiem Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.